Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ember szerintetek hány...

Egy ember szerintetek hány kutyával tud törődni és foglalkozni rendesen maximum ha több kutya van a háznál?

Figyelt kérdés

1.Több kutya esetén táp vagy barf?

2. Egy idősebb kutyának is meg lehet tanítani a közömbösséget a többi kutyával szemben? úgy értem, hogy mondjuk nem kedveli a többi kutyát, meg lehet rá tanítani hogy nem muszáj kedvelnie de közömbösen viselkedjen velük?


2019. júl. 15. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy kutyára van kompetenciám, többel nem bírok. Átmenetileg megy kettővel is, ha kijönnek egymással. Lakásban van kistestű kutyám és nagyon figyelemre éhes, amíg itthon vagyok jön utánam, állandóan simogatást vár és beszélek is folyton hozzá. Annyira emberközpontú, szerintem nem tenne jót neki, ha osztott figyelmet kapna csak.

A jövőben, ha sikerül kertes házba költözni mindenképpen szeretnék nagytestű kutyát befogadni, de mindenképp át kell gondolnom, hogy hogyan működhet. Valószínűleg ideiglenes befogadó leszek. Nyolc kutyát lefarasztani, mint az előző válaszolók, hát le a kalappal de nekem sok lenne.

2019. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!