Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a LIDLzofari kutyanyíró...

Ha a LIDLzofari kutyanyíró kibírt 5vágást, akkor a moser rex vagy 1400-as mennyit bír?

Figyelt kérdés

Hozzátenném, nem olajoztam rendesen.

Hosszabb szőrű közepes méretű kutyám van.

A zoofari évi 2-3 nyírásra 5 évig jó volt.

Tudom, hogy igazán egyik sem ilyen típusú bundára van, de a drágát nem tudom megvenni, és ha a lidlis jó volt, akkor gondolom a moser gépek akár tovább is jók, nem?


2019. júl. 18. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia . Ferfi fodrászként én a moser és a wahl termékekkel dolgozom a moser egy nagyon erős strapabíró gép de az olajozás és a karbantartása nem maradhat el . Személy szerint én 2-3 vágás után szoktam olajozni, de mivel te kutyát szeretnél vele nyírni ezert azt javaslom hogy minden nyírás után olajozd be takarítsd ki és szerintem nagyon hosszú évekig nem lesz vele problémád .
2019. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!