Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Moser Rex vastagabb bundájú...

Moser Rex vastagabb bundájú közepes méretű keverék kutyának?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem gépfüggő.

Egyrészt marhára nem mindegy mekkora gépfejet használsz, és milyen a kutyád bundájának a szerkezete. Egy elhanyagolt, filces-vattás, rossz minőségű erős bundába bele fog fulladni a gép, és csak tönkreteszed a fejet. Ahhoz meg azért drága.

2019. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fürdetve, fésülve van. Tisztán állnék neki, csak az van, hogy azt írják aljszőrzet nélküli kisebb kutyáknak való.
2019. júl. 19. 10:49
 3/6 A kérdező kommentje:
De most azon gondolkodom, hogy ezt használják kozmetikában is, viszont ott naponta több kutyán megy át. Nekem meg másfél havonta kéne 2 kutyára. Akkor egy kiseb is kibír annyit nem?
2019. júl. 19. 12:13
 4/6 A kérdező kommentje:
3 vagy 5 milisre vágnám és tök vegyes a bundája. Az egyiknek sima, hosszú, selymes, a másiknak hátán drótos, de inkább csak hullámos és kemnyebb szálú, annyira nme, mint egy snauzernek, hasán vattaszerű, tapadós, lábain göndör és tömött.
2019. júl. 19. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, én ozmetikus tanuló vagyok, ha az a gép, aljszőr nélküli kutyákra való, akkor arra van kiképezve a gép maga, nem fogja bírni a te kutyádat. Igen, a kozmetikákba járó kutyák nagytöbbségéhez (yorkik, bichonok, kis szobakeverékek) elég egy ilyen gép, méretesebb, dúsabb kutyákat inkább bontunk, aljszőrkiszedünk, de csak ritka esetekben nyírunk, akkor is valami komolyabb géppel.
2019. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
beagle méretű. annyira nem nagy, csak nem seggdugasz
2019. júl. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!