Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaféltékenység kezelése?

Kutyaféltékenység kezelése?

Figyelt kérdés
Anyukáméknak új kutyájuk van, 2-3 éves, kistermetű. Pár hete van náluk, de féltékenykedik, ha a macskát simogatják vagy a gyereket ölbe veszik. Ugat, tolakodik. Mit kell tenni vele, hogy ezt abbahagyja?
2019. júl. 19. 10:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Plusz te “álltál belém”, de ez már tenyleg nevetséges.
2019. júl. 22. 16:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyuszika, szerintem ne személyeskedj! Még mindig nem sikerült megírni, hogy minek kellett kutya vagy ha már kellett, miért nem nevelik. Csak annyit, hogy "rászólnak és nem hallgat rá. Vajon miért lehet?"
2019. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ah...ne...jaj...ez fájt...nyuszika... - ez aztán a méltó és kreatív valaszcsapas.😃

A kérdésedre van persze válasz, de irreleváns az én kérdésem szempontjából, azon túl, hogy nem tartozik rad.

Szerintem hagylak, mert ennyi elég volt, a társadat mindenesetre nem irigylem a tarsadat, ha van. Tippelek: azért éri meg neked, mert ennyi oromod van az életben, egy kis “önöröm”.

Átengedlek a többieknek, úgyis suliszünet van, biztos lesz, aki értékeli a pedagógiai stilusodat.

Ott van a németjuhászaval küzdő, meg a nyuszijat magára hagyó és a többiek. Mindenkit leolthatsz, és ha elég kitartó vagy, végül megszűnik a gyakori is majd, és akkor elertel valamit az életben. Kérdés, mihez kezdesz vele utána.

Bye-bye! 👋

2019. júl. 22. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!