Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nevetséges dolog amit csinálok?

Nevetséges dolog amit csinálok?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy beszélek a cicámhoz mint egy emberhez. Volt aki kinevetett érte, de szerintem sok mindent megért, mert sokat foglalkozok vele. Ez tényleg olyan nevetséges dolog, hogy beszélek a cicámhoz?
2009. okt. 1. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak annak furcsa szerintem akinek nincs állata (vagy van, de nem szereti)
2009. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem nem nevetséges. én is szoktam beszélni a cicámhoz. aki szerint nevetséges, annak tényleg nem volt még háziállata.
2009. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem nevetseges egyaltalan. En is beszelek a cicamhoz amiota megszuletett, most ket eves es egy rendkivul ragaszkodo, "beszedes" cica lett belole.

Ez egyfajta torodes, nem azert van cicank, hogy atnezzunk rajtuk.

2009. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 cicám, és 2kutyám van. Minddel úgy beszélek, mint a gyerekemmel...Szerintem szükségük van Rá, tehát NEM NEVETSÉGES! Továbbra se foglalkozz azokkal akik az ellenkezőjét állítják!
2009. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sokat beszélek a cicámhoz. Ővele szoktam "megbeszélni", hogyha valami bánt... (komolyan!) Szerintem nem nevetséges
2009. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a cicásoknak nem fura dolog ez. Szerintem mindenki beszél a kis kedvencéhez.
2009. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szinte úgy beszélek a cicámhoz, mintha a gyerekem lenne, és bár másoknak nevetséges, szerintem sokat megért, és mindig figyel amikor beszélek hozzá. Magamat pedig csak mamiként emlegetem számára. :)
2009. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogy nevetséges...nekem 2 éves a cicám ,3 hetesen mentetük meg,egyszerűen imádom,én is beszélek hozzá,puszilgatom,betakarva alszik...szóval szerintem teljesen normális,mert szeretjük őket:)
2009. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem nevetséges. A mi macskánkat legalább 10-szer altatták és műtötték, legutóbb annyira megviselte az altatás, hogy míg ki nem tisztult belőle az altatószer, a mellemre feküdt és én végigénekeltem neki a népdal-repertoáromat.

Sőt, néha elmesélem neki, hogy került hozzánk. Nagyon jót tesz a lelkének, és persze az enyémnek is. Az összetartozás megerősítése és a szeretet kifejezése nagyon fontos.

2009. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!