Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivaros kan képes agresszívv...

Az ivaros kan képes agresszívvé válni, akár a saját gazdájával szemben is igaz? Akkor nem is annyira gazdaszeretőek, csak tudják kitől kapnak enni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy normálisan nevelt kutya soha nem lesz agresszív a gazdájával szemben, akár ivaros, akár nem. Ha a gazda a viselkedésével (tudatosan vagy tudatlanságából adódóan) próbára teszi a türelmét, egy idő után elpattanhat benne a húr, de ez embereknél is ugyanígy működik.
2019. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Istenem... Csak egy minimális kutya etológia lenne a fejekben...

Akkor nem lenne ennyire gáz a helyzet

2019. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na mesélj.
2019. júl. 22. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem az ivarszervek függvénye az agresszió.
2019. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"Az ivaros kan képes agresszívvé válni, akár a saját gazdájával szemben is igaz?" - Ha egy normálisan nevelt kutyáról van szó, nem igaz. Ha nem, akkor meg teljesen mindegy hogy ivaros vagy ivartalan, kan vagy szuka.


"Akkor nem is annyira gazdaszeretőek, csak tudják kitől kapnak enni?" - Ez egyszerűen nem igaz.

2019. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ezek szerint a tenyésztők kanjai agresszívek lennének, hiszen ők ivarosak? Nahát, ismét tanultam valamit!
2019. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindig ivaros kanjaim voltak. Egy sem volt agresszív. Ekkora badarságot már rég olvastam!
2019. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy ivartalan kan vagy szuka is agresszív lesz, ha a gazda bénap.cs, lusta és felelőtlen.
2019. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem ivaros, de nem kaphat szukát. Akkor.
2019. júl. 22. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb ivaros kan szaporodási időszakban (szerencsére) nem igen jut szukához, még sincsenek tavasszal és ősszel tele a hírek a családjukat lemészároló kutyákkal. Persze izgatottabbak lehetnek ebben az időszakban, egy szukán össze is kaphatnak egy másik kannal, de egy normálisan tartott kutya nem lesz agresszív a gazdájával sem ekkor, sem máskor. A szeretet pedig nem azon múlik, kitől kapnak enni. A mi kutyánkat szinte kizárólag én etetem, a férjem még jutalomfalatot sem szokott neki adni, mégis ő a kutya életének a középpontja. Egyébként elég sok ivaros kant ismerek a környékünkről, a többségük egyáltalán nem kergül meg ilyenkor, legfeljebb néhány szökik.
2019. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!