Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeköltöznétek így? -...

Ti összeköltöznétek így? - (kutya)

Figyelt kérdés

A párom szeretné, ha hozzáköltöznék. Én addig a szüleim telkén kialakított kis házban laktam. Van egy kutyám, de a párom hallani sem akar háziállatról.

Én pedig nem tudom elhagyni a kutyámat...

Biztosan hülyének néznek sokan, de egyszerűen nem tudom elhagyni és 60 km-re költözni...


Ötletem sincs, hogyan győzhetném meg a páromat... Van ötletetek?



2019. júl. 23. 15:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

"Eddig nem ezt mondta............... :( eddig szó volt arról, hogy hova tesszük a kutyaólat stb..."


Vagyis hazudott, vagyis felejtős, vagyis nem kár érte, kisebb hazugságért is ejtettem már pasit, már ismerkedéskor.

2019. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Én már azt a részét sem értem a dolognak, hogy mi az, hogy szeretné, ha hozzáköltöznél, de sem kutya nem opció, sem az, hogy közösen béreljetek/vegyetek egy lakást vagy hogy ő költözzön hozzátok? Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy követelőzünk a másiktól, mi meg semmit nem vagyunk hajlandóak tenni, hanem igenis kompromisszumokat kell tudni hozni. Nem szeretném elítélni a párodat, de a leírás alapján ő nem az a típus, aki tekintettel van a másikra... Az sem egy egészséges párkapcsolatról árulkodik, hogy nekünk kell ötleteket adnunk a meggyőzéséhez.
2019. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Metionin ***** válasza:
91%
Ez a kapcsolat több sebből vérzik, a kutyás dolog csak egy kis része. Egyértelműen elhagynám a fickót.
2019. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Külön örülök, hogy nem ítélitek el a ragaszkodásom! Tényleg!
2019. júl. 23. 16:36
 15/25 anonim válasza:
94%
A kapcsolatunk elején az én párom sem szerette a kutyát de megmondtam a kutya volt előbb és hozzám tartozik vagy vele vagy sehova és megértette olyannyira,hogy mára együtt alszanak 😂 Ha nem fogad elnígy akkor valóban jobb átgondolni....
2019. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Segíteni nem igazán tudok kíméletesen, de próbáld meg közös programok keretein belül megszerettetni vele a kutyádat, de ilyen esetben ez sok idő is lehet.

Apukám pár éve még hallani sem akart arról, hogy a kutya a lakásban legyen, azóta vele alszik délutánonként. Ebben nagy segítség volt, hogy az eb egy igazi kis bújós p*csa, és imádja apát. :D


A saját véleményem az, minden irónia nélkül mondom, hogy én nem költöznék össze senkivel, aki nem fogadja el a kutyáimat. Nekem a kutya családtag, aki ezt nem tudja elfogadni, attól könnyes búcsú, vagy nem költöztünk össze (volt rá példa).

Nem mondom, hogy hagyd ott a párod, de üljetek le megbeszélni, mondd el neki, hogy neked a kutyád mennyire fontos, nem akarsz nélküle lenni.


A szerelem múlandó, a kutyádnak pedig te vagy a MINDEN!


Remélem megoldódik a helyzeted, kitartás! :)

2019. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

"Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél."

Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg

2019. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Én több évtizede állattartó vagyok, állatok mellett nőttem fel, nekem ez természetes, hogy megosztom velük az életteremet.

De függetlenül az állatoktól, nem szeretem, ha valaki hazudik nekem bármiben csak azért, hogy több esélyt reméljen, esetleg hamarabb a bugyimon belül kerüljön. Vannak számomra lényeges dolgok, amikből nem engedek, ha párkapcsolatról van szó. Ilyen az, hogy a háziállataim hozzám tartoznak (papagájokat és kutyát tartok jelenleg, madarakkal például bő 20 éve foglalkozom, egyesületi tagként kis tenyésztőként is volt alkalmam már, nem random párral, hanem odafigyelve, de nem egész kolóniával), de például ilyen fontos dolog az is, hogy nem ismerkedek dohányzóval (nem dohányzom, sőt, rosszul vagyok már az ilyen szagoktól is, tüsszögök, csíp a szemem, fáj a fejem dohányos közegben vagy dohányos mellett), nem kísérletezek azzal, hogy egy passzív életet élőt kirángassak mondjuk túrázni a tévé mellől, mert az a tapasztalatom, hogy ha még az elején be is adja a derekát a cél érdekében, ez csak tiszavirág életű, de hallottam már valakit végighisztizni egy rendezvényt, mert csak a párja kedvéért ment el. Természetesen bármilyen felállásban előfordulnak ilyen érdek-hazugságok, és senki részéről nem elfogadható, hiszen úgyis konfliktus lesz belőle, sokkal jobb hozzánk illőt keresni, mint kísérletezni olyannal, akivel nem passzolunk, várni a csodára, hogy majd miattunk megváltozik (nem fog...), lehet, hogy így hosszabb idő a párkeresés, ha nem próbálkozunk hozzánk nem illővel, de legalább nem raboljuk mások idejét.

2019. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
A kutya fontosabb mint egy család.
2019. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%
#19 a kutya már a család tagja, mindig az lesz, a srác még nem az, elmehet, lesz helyette más, de a kutyáért felelősséget vállal az ember. A gyereked sem dobnád el mert a pasid nem csípi.
2019. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!