Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti összeköltöznétek így? -...

Ti összeköltöznétek így? - (kutya)

Figyelt kérdés

A párom szeretné, ha hozzáköltöznék. Én addig a szüleim telkén kialakított kis házban laktam. Van egy kutyám, de a párom hallani sem akar háziállatról.

Én pedig nem tudom elhagyni a kutyámat...

Biztosan hülyének néznek sokan, de egyszerűen nem tudom elhagyni és 60 km-re költözni...


Ötletem sincs, hogyan győzhetném meg a páromat... Van ötletetek?



2019. júl. 23. 15:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha eddig hitegetett a kutyával kapcsolatba mi lesz később? Nekem is van kutyám, a párom nem ,,kutyabarát,, ami nála azt takarja hogy nem sétáltatja stb néha játszik vele, ha beteg vagyok és nem tudom sétáltatni a kertbe lemozgatja kicsit illetve megeteti ha kell, tehát segít és szereti is de enyém a foglalkozasok legnagyobb része és nem is kérdés hogy költözik velünk.

Ha az elején már így áll hozzá egy olyan dologhoz ami neked sokat jelent az később is más dolgoknál probléma lehet. Ha pl nem egy kutyáról beszélünk hanem sportról vagy más hobbiról ami neked fontos azt is csak el kell fogani a másiknak ahogy neked is el kell fogadni azt ami neki fontos.

2019. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha eddig hitegetett, hogy jöhet a kutya, aztán mégsem az * nagy gáz. Legközelebb miben fog kamuzni?

Én a kutyámat választanám, mert érte felelősséget vállaltam. Mondd meg szerintem a párodnak, hogy nem erről volt szó és hogy nem tudsz annyira felelőtlen lenni, hogy otthagyd a kutyádat.

Amikor megismerkedtem a későbbi férjemmel, már az elején tisztáztuk, hogy nem szereti, mert nem érti a kutyákat, velemi viszont együtt járnak csomagban az állataim is, köztük a kutyám. Mire összeköltöztünk, már megbékélt a helyzettel és amikor később egy másik négylábú társ hazahozatalán gondolkodtam, mindenben támogatott. Azóta sem egy kutyabolond, de a kutyáimat elfogadta, ők pedig megkedvelték a férjemet.

2019. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%
Így jár az (22.), aki nem olvassa el a válaszokat. A 21-es válaszolóval akkor hasonlóképpen jártunk :).
2019. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem költöznék így össze vele. Teljesen ki van zárva, hogy elhagyjam a kutyámat, mert a párom nem fogadja el. És nem azért-amit mostanában sokan hangoztatnak-mert számomra a kutya fontosabb, mint az ember, hanem azért, mert én ízig-vérig kutyás vagyok. Nem akarok kutya nélkül élni. A kutyámat a családtagomnak tekintem és amíg él, addig mindent megteszek érte. Soha nem törném össze a szívét. Ha ezt valaki nem érti meg, azzal nekem nincs dolgom.

Nem hiszem, hogy meg tudod győzni, ha már eldöntötte. Ha eddig találkozott többször a kutyával és nem szerette meg, akkor nem biztos, hogy egyszer csak megkedveli.

2019. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%

Máskor majd azt mondja,hogy jöhet a gyerek,majd terhes leszel vagy szülsz,aztán ott hagy a francba??? Ezen is elkell gondolkozni.

Hitegetett,megígérte és nem tartotta be.


Ilyenekből simán kinézem ezt.


Én alapból kutyással ismerkedek vagy olyannal akinek ha nincs is,de szereti őket.


Ismerkedésnél alap,hogy rákérdezek,hogy áll a kutyákhoz,ha sumákol hárít,negatív velük szemben, akkor hagyom is.


Hazudni nekem ebben nem tudna,mert rögtön levágnám ha csak megjátsza,hogy szereti a kutyákat.Átlátok az ilyeneken.

2019. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!