Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti heti hányszor jártok ki a...

Ti heti hányszor jártok ki a lovatokhoz?

Figyelt kérdés

Bértartásban lévő pacira gondolok.

Én sajnos heti 2-3x, ez kevés?


2019. júl. 31. 22:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogyan dolgozol vele. Milyen tartásban van? És hány órát edzesz vele?
2019. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Teljes rideg tartásban (télen boxos).

Csak terepre szoktunk járni, illetve az egyik barátnőm néha futószárazik vele.

2019. aug. 1. 02:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap kimegyek munka után, 10 percre van tőlünk a lovarda autóval. 5-6 nap dolgozok Vele, egy vagy két nap csak legelészéssel egybekõtött kézen sétálàsra megyünk ki. Éjszaka boxban van napközben legelőn, nyáron viszont 0-24-ben legelőn.
2019. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Én azt mondanám hogy ha az a 2-3 alkalom csak annyiból áll hogy kimész, megpucolod, aztán felülsz rá egy órás edzésre vagy lovaglásra akkor kevés.

Viszont ha az a 2-3 alkalom között van olyan hogy pl. földről dolgozok vele, csak úgy kimentek legelni kézen, nyáron megmosod, stb. (tehát minőségi időt töltötök együtt nem csak arra használod hogy lovagolj rajta és fejlődjön a lovastudásod, mert akkor inkább 2-3 edzésre járj csak ki egy lovardába egy saját ló helyett) akkor szerintem jó ez a 2-3 főleg hogy ridegben van. Persze jobb lenne ha több lenne, de ezt nem mindenki tudja megoldani.

2019. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Az lemaradt, hogy én télen-nyáron minden nap kint vagyok nála :)

2019. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 1. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Azt ítéld meg te. milyen jogon mondja itt meg bárki, hogy kevés vagy sok? Bértartásban a legjobbat feltételezve kiváló kezekben van. Ha egy évig nem mész, viszont fizetsz, mint a katonatiszt akkor is remekül el lesz.

Ha több időt nem tudsz rászánni, még nem vagy rossz ember, csak nincs időd. Annak pedig, hogy lelkiismeret furdalást generálsz magadnak nincs semmi értelme. Ha kevésnek érzed és tudsz időt szakítani járj többet. Ha nem tudsz, csak magadat stresszeled rajta, ami felesleges.

Nyugi semmi baj a heti 2-3 alkalommal, csak törekedj a minőségi együtt töltött időre.

2019. aug. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm:)

Általában ha túrázunk, valami kis csendes mezőnél mindig legelhet, játszadozunk. Mindig zabla nélkül lovagolok, tehát a bizalom is meg van közöttünk. Egyébként meg úgy került hozzám, hogy az ismerősöm lemondott róla, és rámsózta. De nyilván nem bántam meg, imádni való lovacska:)

2019. aug. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!