Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti ilyen időbe kimentek a...

Ti ilyen időbe kimentek a lovatokhoz?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyon fúj a szél, és szakad a hó. De nem engednek ki. :(
2012. febr. 4. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
persze,hogy kimegyek a saját lovamhoz,amíg a lábam épségben van,addig kimegyek minden nap
2012. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most nem! Pedig saját lovam van de itt ítélet idő van, úgyhogy nem nagyon izgatnám, mert ő is bent pihen a boxba. Nem lesz lelki traumája ha nem lát egy két napig. Ráadásul én ilyenkor nem is mozgatom, mert nincs rá megfelelő pálya szakasz és mivel nem tudok amúgy se minden nap kijárni ezért futószárazás nélkül nem ülök fel rá. Ilyenkor jól el van a boxba és a karámba nem kellesz mindig oda te! Jó egy kicsit ha te is pihensz és nem csak a lovakra gondolsz és a lovad is pihen egy kicsit és elvan saját magával! :9
2012. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg eláll a szél és a hó, utána remekül lehet hóban lovagolni.
2012. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma voltam leápoltam meg sétáltunk egyett (kötőféken) Holnap ha nem esik a hó akkor megyünk lovasszánkózni. :)
2012. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel itthon vannak a lovaim, ezért kimegyek hozzájuk, ellátom őket, megetetem, stb.. Nem győztem a havat dobálni az istálló elől, meg az udvarban. -.-" Uhh, mikor lesz már tavasz???!!! Kicsit terepeztünk is velük, de csak lépésben, a jobb részeken kicsit ügettünk is. Mivel nem lehet túl sokat látni, meg csúszik, ezért csak nagyon óvatosan megyünk, és nem izzasztjuk le a lovakat. Aztán ahogy hazajövünk, nagyon áttöröljük őket, a patákat kitisztítjuk a hótól, stb. stb.
2012. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kimegyek, ma is kint voltam egész nap :)

Vétek ilyenkor a bokszban kuksolni, nagyon szeretik a lovak ezt az időt, legalábbis a mijeink kifejezetten. Olyan jó kedvű volt a tökfejű ma is, tetszett neki a hó nagyon :D Pedig itt is tiszta Jégkorszak van.

2012. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!