Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés
LovasHun nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek hogyan érdemes megtanítani a lovaknak a spanyol lépést?

Keress kérdéseket hasonló témában:

aug. 10. 19:49  Privát üzenet  

A válasz

Ez egy nagyon hosszú kiképzési folyamat “eredménye”. Tehát a “Sanyi bácsi kancáját” is megtaníthatod rá, de mindenféle előképzettség nélkül ( a ló és a te részedről is) az csak látszatra lesz spanyol lépés, nem lesz megfleleően kivitelezve.

Én azt javaslom, hogy szépen a kiképzési skála elejéről kezd. Ne az legyen a fontos hogy melyik feladat mennyire mutat jól, mert a lónak és neked se jó, ha beejtett háttal dobálja a lábait az égnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 11. 00:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értelek. Én tudom, hogy hogyan lehet megtanítani, csak arra voltam kíváncsi, hogy más tud-e másik módszert.

De azért köszönöm😋😋

# 2/2Időpont aug. 11. 16:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Spanyol c1 felsőfokra milyen könyvből érdemes tanulni?
Itthon, egyedül (vagyis tanár nélkül) melyik nyelvet lenne érdemes tanulni?
Hobbiból melyik nyelvet érdemes tanulni?
Angol, német, olasz után mit érdemes tanulni?
Milyen spanyol nyelvvizsgára érdemes jelentkezni?
Milyen nyelvet érdemes tanulni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!