Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Európában vannak olyan "lóvásá...

Európában vannak olyan "lóvásárok" ahol vad és nyers lovak vannak, egy helyen?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek mint amerikába a mustang vásárok (cad lovakat befogják és be kell őket törni). A youtubon láttam róla videót, ha megtalálom beirom.

Ilyen Magyarországon gondolom nincsen, de Európába lehet! Ha valaki tud ilyet belinkelné, vagy leirná?

Nagyon kiváncsi lennék egyre élőben.

Kérlek ne irjátok le hogy az ilyen helyről hozott lovaknak nagyon nehéz elérni a bizalmukat stb.

Nem is szeretnék még egy jó darabig lovat.


Köszi ha válaszoltok.



#Mustang #lovásárok
2019. aug. 16. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerncsetlen lovak ebben tutad higy mar hany millio lo halt bele ogy fogjak be oket.... lattam videot amikor megfogjak leal a szivuk nagykn nagy allat kinzas hagyank oket ott es mindenkineknjo lenne!
2019. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*ey ha egy kicsit is kepben lene a lovakrol nem betores hannem BELOVAGLAS okoska
2019. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy nem tudtam. És igen aláírom hogy szinte semmit nem tudok a lovakról! Nem is állítottam, nem is értem most miért kellet ebbe belekötni. Azok akik normálisan (a magyar helyesírás szabályainak megfelelően) érthetően el tudták mondani nem tetszésüket, és még meg is fogalmazták hogy nekik ebben a kérdésben (vagy a vadlovakkal szembeni dolgokban) mi nem tetszett nekik, azokal teljesen eggyet értek, mert nyílván ők jobban értenek hozzá mint én.

De mint le is írtam ha elolvastad volna, én magukat a vadlovakat szerettem volna látni. És rengetegen leírták már elötted is hogy nem jók a körülmények, nagyon rosszul bánnak ott a lovakkal, és mostmár ezzel én is tisztában vagyok!

De kérlek olvasd el hogy mit írtak elötted ugyanis az eggyik válaszoló leírta, hogy ha nem csökkentenék valamien módon a vadlovak számát komoly károkat okozhatnak.

2019. aug. 27. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!