Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás-Milyen volt az első...

Lovaglás-Milyen volt az első esésed?

Figyelt kérdés

Szüleid nagyon kiakadtak?

Mennyire fájt?

Rögtön visszaültél a lóra?

Hány év/hónap lovaglás után történt?


Még valami, mennyire gyakoriak az esések?



2019. szept. 5. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pár éve volt, ugratni tanultam. Szőrén lovagoltam és már vagy negyedjére ugrattam volna át ugyanazt az akadályt az edzésen, de valahogy elengedtem a lábammal a lovat és "lecsúsztam", az akadály telibe bordán vert. A ló nagyon jófej volt, megállt, hátranézett és odasétált megnézni mi a szöszt csinálok a földön :D kicsit megijedtem de olyan gyorsan történt hogy fel se fogtam, megmutattam a hasamat az edzőnek, ittam két korty vizet aztán visszaültem a maradék 15 percre lépni és néhány kört ügetni.

Másnap már volt egy jó nagy lila folt a hasamon és levegőt venni ks fájt de szerencsére nem tört/roncsolódott semmim. Szüleimnek elmondtam és nagyon kiakadtak, de másfél hét múlva már újra nyeregben voltam.

2019. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia . Hát az első esèsem vágtában törtènt , igazából nagyon gyorsan törtènt az egèsz ès inkább lesokkoltam mint fájt volna , bár ez attól függ hogy esel . Utána visszaültem . Hát a szüleim kiakadtak ,e is lett videózva , de hát ez van valahol el kell kezdeni .
2020. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!