Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meslénétek nekem lovastúrás...

Meslénétek nekem lovastúrás élményeitekről?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet pl. Ló megijedt, leestél, vicces pillanatok stb..

Hány órás volt?

Kivel mentél?

Hány év/hónap lovaglás után vittek el (edzők)?



2019. szept. 11. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, én kb. 3-4 évig jártam hétvégente túrákra a Börzsönybe, annyi csodálatos élmény ért ez alatt, hogy könyvet tudnék írni róla. Esés nem volt sok, de akadt közte olyan, hogy nem tudtam, sírjak vagy nevessek.

Hogy milyen is egy lovastúra? Meséljen helyette a legszebb videó a témában (zenével):

https://www.youtube.com/watch?v=v8c8oZDaNJI

2019. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, hogy kimentünk többen, és volt egy ilyen kisebb homokbányaszerűség, ahol a lovakat mászattuk Alföld lévén remek kondicionáló gyakorlat volt. Na ott volt egy egészen sekély kis árok, amin keresztül akartam léptetni, a lovam viszont úgy gondolta, hogy sokkal jobb lesz ezt átugrani, amire viszont én nem voltam felkészülve sem testileg sem lelkileg így szépen átrepültem rajta és a földön kötöttem ki. Szerencsére nem lett bajom.
2019. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3man voltunk, az edzőm és egy másik lány. Mondta az edző, hogy hajoljunk le (egy hatalmas fa volt ott). Én nem tettem, felakadtam a fába a ló pedig ment tovább:D

Szőrén voltunk, aztán visszaülni sem tudtam, mert hatalmas ló volt.

2019. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!