Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Meslénétek nekem lovastúrás élményeitekről?

Bármi jöhet pl. Ló megijedt, leestél, vicces pillanatok stb..

Hány órás volt?

Kivel mentél?

Hány év/hónap lovaglás után vittek el (edzők)?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lovaglás, lovastúra,

szept. 11. 19:46  Privát üzenet  

A válaszok

Hú, én kb. 3-4 évig jártam hétvégente túrákra a Börzsönybe, annyi csodálatos élmény ért ez alatt, hogy könyvet tudnék írni róla. Esés nem volt sok, de akadt közte olyan, hogy nem tudtam, sírjak vagy nevessek.

Hogy milyen is egy lovastúra? Meséljen helyette a legszebb videó a témában (zenével):

https://www.youtube.com/watch?v=v8c8oZDaNJI

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 21:54 Privát üzenet

Ja, van második része is:

https://www.youtube.com/watch?v=OhozRwZOfv4&t=17s

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 11. 22:08 Privát üzenet
Egyszer volt, hogy kimentünk többen, és volt egy ilyen kisebb homokbányaszerűség, ahol a lovakat mászattuk Alföld lévén remek kondicionáló gyakorlat volt. Na ott volt egy egészen sekély kis árok, amin keresztül akartam léptetni, a lovam viszont úgy gondolta, hogy sokkal jobb lesz ezt átugrani, amire viszont én nem voltam felkészülve sem testileg sem lelkileg így szépen átrepültem rajta és a földön kötöttem ki. Szerencsére nem lett bajom.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 13. 09:10 Privát üzenet

3man voltunk, az edzőm és egy másik lány. Mondta az edző, hogy hajoljunk le (egy hatalmas fa volt ott). Én nem tettem, felakadtam a fába a ló pedig ment tovább:D

Szőrén voltunk, aztán visszaülni sem tudtam, mert hatalmas ló volt.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 13. 13:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mesélnétek nekem a középiskolás kollégiumi élményeitekről, meg hogy milyen volt maga a kollégium, mi volt bent, meddig mehettetek ki stb?
Mesélnétek nekem a középiskolás élményeitekről?
Mesélnétek abortuszos élményeitekről?
Írnátok pár sort a színházzal kapcsolatos élményeitekről?
Vannak itt cserediákok? Mesélnétek utazásaitokról, élményeitekről?
Akik voltak tavaly a Balaton Sound Safety First önkéntes csapatában, tudnátok mesélni az élményeitekről?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!