Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mesélnétek abortuszos élményei...

Mesélnétek abortuszos élményeitekről?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a szobatársak érdekelnének. Milyen volt a hangulat? Beszélgettetek?
2015. júl. 24. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon nagy élmény volt! Én vittem a sós ropogtatnivalót, a másik két szobatársam hozta a kólát és sört. A hangulat fenomenális volt, egész éjjel csak röhögtünk és beszélgettünk. Tényleg élmény volt...


Megragadtad a lényeget. Csak gratulálni tudok.

2015. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Primitívek ne írjanak ha lehet. Köszi
2015. júl. 24. 08:27
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
az abortusz nem élmény... a hangulat? szobatársak?.... hát na..az elso jol leirta, én csak anynit fuznék hozzá, hogy itt te vagy a primitiv, legalábbis a kérdésbol ez derul ki. fogalmazd meg másképp a kérdést..
2015. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egy élmény nem csak pozitív lehet...


Aki nem tudja értelmezni a kérdést, az görgessen tovább, ne pedig itt vergődjön. Továbbá a primitív válaszokat jelentem. Köszi a megértést.

2015. júl. 24. 08:43
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

1es valaszolokan igaza van!!


Kérdező,Szerinted ez bárkinek is élmény?? Szobatárs kevésbbé a legfontosabb!!

Azert el ne feledkez nem nyaralni vagy kirándulni mész oda!!


Itt nem mi vagyunk a primitívek,hanem te kérdező aki abortuszta készül es nem az abortusz menetére kivancsi hanem arra hogy milyen élmény?es Milyenek a szobatársak!

2015. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Oké, feladom. Látom értelmes ember nincs itt.
2015. júl. 24. 08:44
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Szóval: szobatársak voltak öten. 3 csaj föl sem fogta mit tesz, röhögcséltek csak. Volt egy lány, aki a barátjának nem mondta el, hogy terhes-ezen igen meglepődtem. Volt egy csaj meg én, mi úgy hánytunk, mint annak a rendje, kértünk egy nagy lavórt, beültünk ketten egy ágyba és ment a róka reggelig. Mivel hánytunk beszélgetni nemigen tudtunk.
2015. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2015. júl. 24. 09:32
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

5en voltunk, egy oreg no akin soha nem volt bugyi terpesztett egyfolyata a jajj istenemet nyomta az ejszaka kozepen, rem gusztustalan, raadasul wcre se ert mindig ki (hasmenes), nem tudom mi baja volt, csovek logtak ki belole... De a nemi szervet eltakarhatta volna...

Volt egy masik no akinek kivettek a mehet...

Es volt rajtam kivul meg 2 missed ab-os... Elmeseltuk egymasnak h miert vagyunk itt.. Ennyi... Batoritottuk egymast... Tobben halkan sirtunk az ejszaka halkan!, egy szemhunyasnyit sem aludtam...

Hajnali 1kor befektettek meg egy missed ab-os lanyt...


Szerencsere abortuszos nem volt kozottunk, engem az meg jobban megviselt volna abban a helyzetben...

2015. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
kérdező nem gondolod hogy veled lehet baj, ha itt mindenki egyöntetűen azt állítja? Rosszul tetted fel a kérdést. Nekem nem volt, és soha nem is lesz abortuszom, de gyakorlaton voltam az egynaposon, elég sokat. Igyekeznek külön szobába rakni az abortuszosokat, mert tudják sokan nem tolerálják őket, és nem akarják a többi embert felzaklatni. Ahány ember annyi féle. Volt akit nem nagyon érdekelt a dolog, végig skypolta a műtét előtt időt, de volt olyan is aki meg se szólalt, magába volt fordulva.
2015. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!