Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha megvan a menzeszem lovagolh...

Ha megvan a menzeszem lovagolhatok betéttel?

Figyelt kérdés
Az őszi szünetben lesz egy lovastábor és pont az 1. Napon fog megjönni. Ha betéttel lovagolok, mivel terpeszben vagyok, nem fogok átázni? Tampont még nem használok. Általában közepesen erős a vérzésem és 7 napig szokott, bár a múltkor pont 5 napig tartott és késett is 1 hetet is persze, hogy pont táborra jöjjön meg... (még nem állt be teljesen).

2019. szept. 13. 21:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! Örök hála❤️❤️
2019. szept. 15. 09:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Felesleges a tampon ilyen szempontból. Tegnap volt a 2. napom, erős vérzéssel, normál inkontinencia betétet használok (ajánlom, mert sokkal sokkal kényelmesebb mint a rendes). Lovagoltam pályán 2 órát, majd 1 órás terepen voltam, és nem áztam át.
2019. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Huh, megnyugtattál utolsó😅😅
2019. szept. 15. 19:33
 14/14 anonim válasza:

Persze simán, én egyszer egy vívó versenyen voltam betéttel, és simán bírta a strapát, pedig ott azért jobban mozgunk és többet is, mint lovaglás közben. Arról meg nem is beszélve, h full fehér ruhában vívunk. Mondjuk én éjszakait használok nappalra is, ami elég jó garancia arra, h sokat kibír. Ha biztosra akarsz menni, akkor javaslom próbáld ki. Illetve azt is, h mielőtt felülnél a lóra, mindenképp tegyél be egy újat, mindegy mennyi van a régiben. Egyrészt mert sosem lehet tudni, mikor mennyi akar távozni, másrészt lovagláskor elég sűrűn huppansz a fenekedre, ami miatt valószínűleg visszaszivarog valamennyi nedvesség a betét tejére, ami majd ott tocsog alattad. A mini tampon kevesebbet bír mint egy jobb minőségű normál betét, a nagyobbaknál meg főleg.


Egyébként a lovakat nem ingerli a menstruációs vér szaga? Mert egyszer egy hegyi túrán felhívták rá a figyelmünket, h ehy csomó fajta vad agresszíven viselkedhet, ha megérzi a menstruációs vér szagát.

2019. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!