Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van, aki Magyarországból...

Van, aki Magyarországból Angliába vitt ki lovat magával?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tanulmányaimat Angliában folytatnám, utána kint is maradnék, ha adottak a lehetőségek, a lovacska meg pár hónappal később egész biztosan jönne utánam. Ha valaki járt már hasonló cipőben: a kiszállítás (repülő/Horse Trans Cargo) és kint a havi bértartás (félrideg pályával, esetleg fedelessel, teljes ellátással) mennyibe kerül kb? Tudom, nyilván régiófüggő, egyelőre csupán a magyságrendekkel szeretnék tisztában lenni. Tudom, hogy van olyan lehetőség, amikor a lovat én látom el, de árat erről sem találtam. Előre is köszönök minden infót!

2019. okt. 22. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Egy vagyon lesz!

És kell sok, speciális doki papír és hosszú idejű karantén is!


Ezeket mind te fizeted! Többe lesz, mint kint venni egy újat, és kint a tartás is sokkal drágább!

2019. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találtam egy rémába vágó videót kamionos szállításról. Ha nem is Anglia, de Németo. távolságban. Hogy milyen papírok kellettek, azt kb. a 3 perc utántól lehet hallani.
2019. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A lényeg, a link: https://www.youtube.com/watch?v=xYHA6mIiYiI&t=552s
2019. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, nagyon drága. Horse trans cargosok biztos tudnak válaszolni a kérdésedre a szállítással, papírokkal, karanténnal kapcsolatban. A kinti tartásról pedig keress angol fórumokat, lovasokat és tőlük szerezz infót.
2019. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!