Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha nem vagyok semmilyen...

Ha nem vagyok semmilyen lovarda tagja vagy semmilyen lovas klubb tagja akkor hogy tudok elmenni aklakmanként lovagolni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 31. 17:05
 1/3 anonim válasza:
Keresel egy lovardát, ami a környezetedben van és szimpatikus és az ottani oktatóval feltudod venni a kapcsolatot és meg tudod vele beszélni.Nem kell ehhez tagnak lenni.
2020. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magánszemélynél lovaglás?

Pl én is oktatok pár embert.

2020. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kinézel egy szimpatikus lovardát,felhívod őket és időpontot kérsz. Nem kell tagnak lenni, ugyanolyan szolgáltatás, mintha elmennél gokartozni. Egy normális lovardában adnak felszerelést, kobakot és gerincvédőt, illetve lovaglópálcát is biztosítanak, ha szükséges. Neked csak az a dolgod, hogy kényelmes öltözékbe és zárt cipőbe menj.
2020. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!