Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kapcsolat építés? Bizalom?

Kapcsolat építés? Bizalom?

Figyelt kérdés

Szeretnék a lovammal bizalmasabb kapcsolatot kiépíteni, illetve a tiszteletét kivívni.

Heti 4x van edzés de hétvégén van időm és arra gondoltam hogy földről foglalkoznék vele hogy kicsit mélyüljön a kapcsolatunk.


Illetve olyan gondjaim akadnak hogy kiront az ajtón mikor vezetném ki engem meg kis híján felken az ajtóra. Ezzel mit lehetne csinálni?


2020. febr. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ajtós dolog is a tiszteletlenségéből akad. Persze ezt is megfelelően le kell reagálni (hisz veszélyes is), de a kapcsolatépítés/tisztelet kivívás, akit írtál sokat segíthet a problémán.


Az ilyen dolgok alapjait jó lenne egy kurzuson megtanulnod. Ez sem csak játék, itt is könnyen elronthatod a lovadat. Annak is jelentősége van hogy egy vagy két lépéssel arrébb állsz.

2020. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kurzus a környéken nincs, amikről meg tudok az messze van és csak sajátlóval. A lovat meg nem vihetem el sehova.


Tehát olyan praktikákat szeretnék mint a Monty Robertses dolgok, viszont azokat se ismerem pontosan. Valaki leírná mi mire jó?

2020. febr. 18. 06:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a közelben lennél segítenék. Merre vagy?
2020. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Székesfehérvár
2020. febr. 19. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, az nem a környékem :/
2020. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!