Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülhet egy műtét?

Mennyibe kerülhet egy műtét?

Figyelt kérdés
Lóvásárlás előtt állok, kinéztem egy 9 éves holsteini lovat, amit már 4 éve lovagolok. Megbízható, jó származású, ígéretes lovacska. A probléma az, hogy már kb. 2 éve fáj a foga. A tulaj szerint meg kell műttetni, a foghúzás nem elég. A lóra nem akarnak pénzt kidobni (amit egy ilyen lónál nem nagyon értek), ezért nem lett még megműttetve, viszont szemmel láthatóan rossz már az állapota. Tudom, nem párszáz forint lenne, de úgy gondolom megérné megvenni és megműttetni. Esetleg van valakinek tapasztalata ló fogműtéttel kapcsolatban? Kb. mennyibe kerülhet?

2020. febr. 21. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatorvost kellene megkérdezned róla. Egy komolyabb műtét több ezer EUR is lehet akár, tehát nem mindegy, hogy mezei foghúzásról vagy valami másról van szó...
2020. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sima farkasfog eltávokítás is egy kisebb műtét.. Bódító mennyiségétől függően "háznál" 25-30 ezerből megvan. Ha klinikán csinálják 130 tól indul kb 200 ig.
2020. febr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívj fel olyan állatorvosokat, akik vállalnak, és csinálnak ilyen műtéteket, és érdeklődd meg náluk, hogy így látatlanba mit gondolnak, mire számíthatsz?!

Révy Dénes, Ízing Simon, Tóth Péter akik hirtelen eszembe jutnak, és csinálnak ilyet. Interneten rákeresve sztem mindegyikükhöz lehet találni tel.számot.

Véleményem szerint 100 alatt megoldható, ha nem kell klinikára vinni a lovat, hanem kijön a doki.

2020. febr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!