Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk valószínűleg lenyelt...

A kutyánk valószínűleg lenyelt egy ruhadarabot, és állítólag bélcsavarja van. Mennyibe kerülhet a műtét ha erre kerűlne sor? :- ( (

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki állítja, hogy bélcsavarodása van? Általában egy kisebb ruhadarab nem szokott gondot okozni. Egyébként egy bélcsavar műtét nagyon drága, olyan 30 ezertől kezdődik.
2013. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt kaptam ezt a választ.Csupán annyi észrevételem lenne, hogy a kutyánk étvágya tökéletes, széklete rendben van napi kétszer-háromszor kakál,kedélye rendben van.Csupán csak a puki az ami szinte percenként megtörténik.
2013. febr. 9. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, nincsen bélcsavarodása :) Nem kell minden idióta választ elhinni, hiszen itt többnyire kutyához semmit sem konyító laikusok válaszolgatnak.
2013. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 _zozo2_ válasza:
Az én kutyám is gyakran fingik, szerintem nincsen baja.
2013. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor nyelte le a ruhadarabot?

Nem fog az első széklettel kijönni. Annyit kell csak tenned, ha nem jön ki, figyelni a kutyát. Ha kedvetlen, öklendezik, láthatólag rosszul van, akkor azonnal orvos. De legtöbbször kijön belőlük.

2013. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém egy zolnit nyelt le, amivel előtte játszott. Hú, hát kikakilta szerencsére. Szerintem attól függ, hogy méretéhez képest mekkora volt a rongy. Az enyém nagytestü.
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*zoknit
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyeld a kutyust. Amíg jó kedélyű, eszik, iszik rendesen, nincs gond. Ellenőrizd a székletét is.

Nyugi ne egy válaszból vonj le messzemenő következtetést. :)

2013. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sok puki inkäbb azt jelzi hogy a kaja amit kap nem megfelelő számára. De vannak fajták pl boxer amit mindegy mivel etetsz akkor is szelel:-)
2013. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!