Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Első ugrós élmények?

Első ugrós élmények?

Figyelt kérdés
Ma volt az első ugróedzésem és kicsit bénának érzem magam így utána:D tippeket, tanácsokat szeretnék kérni ezzel kapcsolatban. Na meg a ti élményeiteket. Milyen volt az első ugrásotok?

2020. márc. 20. 19:41
 1/3 anonim válasza:
Huuuuuh! :D Nem sok ugró edzésem volt, mivel főként terepre jártunk, de volt az első amikor már tényleg akadály volt hát arról rengeteg kép született. Sajnos az én hibámból sokszor levertem az akadályt és nem dőltem eléggé előre. Ettől függetlenül nagyon jó volt, nagyon elveztem,mivel akkor azt hiszem pont egyedül voltam lovagolni szóval az edző csak rám figyelt. Nyugi, az első alkalmaknál mindenki bénácska még. :)
2020. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi voltam, nem tudtam lovagolni rendesen. A ló sokszor helyből ugrott el. Én megmaradtam, de kétség kívül katasztrófa volt. Aztán volt olyan, hogy a ló akin ültem nem ugrotta meg az akadályt, nem tért ki, nem állt meg. Átgázolt rajta. Érdekes volt.

Ezek óta már 5 év minimum eltelt.

2020. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az edződnek kéne tippeket adnia. Kis akadályokkal kezdj, dobbantóval, lábára figyelj, hogy jó helyen maradjon, hogy időben könnyíts, ne maradj el.
2020. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!