Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen pálcát vegyek?

Milyen pálcát vegyek?

Figyelt kérdés

Tudtok jó pálcát ajánlani? Szeretnék újat venni mert a régi elveszett. Nagyon megtetszett a zselés markolatú pálca és olyat szeretnék. Viszont nem találtam olyan méretet, ami pont jó lenne nekem. Én kb. 65,80 cm-es pálcát szeretnék gél markolattal és nem bőrcsapóval a végen, hanem díjlivas pálca kinézettel. Viszont díjlovas pálcáknál a méretek 90 cm-től kezdődnek.

Leginkább horze-s pálcát szeretnék de a wepshopban nem a legjobb a kínálat. A horzéban lehet olyan pálcát venni amilyet fent leírtam? Vagy ha valaki tud ilyen pálcát jó áron, jó minőségben kérlek írja meg. Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. ápr. 3. 22:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Félregépeltem veletlenül. Nem csak a 65 és a 80 cm-es jó, hanem minden közötte levő hosszúság is.
2020. ápr. 3. 22:17
 2/2 anonim válasza:

A pálcák nem véletlenül olyanok amilyenek, a díjlovaglás hosszú díjlovas pálcát kíván, az ugratás rövid pálcát csapóval. (-itt nyilván a célterület a fontos, melyikkel hol adsz jelzést)

Próbálj hibrid, vagy tanulópálca után érdeklődni, én még a decathlonban is láttam, a díjlovas végűek egyébként ritkábbak.

U.I.:zselés véget nem javaslok, mert ha meg sérül, van ami megmérgezheti a lovadat (szóval fokozott figyelem ha hajlamos a lovad 'lopni') illetve emiatt esetleg le is kéne cserélni.

2020. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!