Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagló nadrágot szeretnék...

Lovagló nadrágot szeretnék venni viszont két fajta között vacillálok, melyik a jobb? (tovább bírja, jobb benne lovagolni)

Figyelt kérdés
Az első termék neve: - NŐI LOVAGLÓNADRÁG 560 JUMP, SZILIKON TÉRDFOLTTAL, BORDÓ FOUGANZA (decathlonban megtalálható, a veboldalon) A másik: -Horze Daniela teliszilikonos női lovaglónadrág (horze veboldalán megtalálható) Melyik a minőségibb?

2020. ápr. 18. 23:19
 1/7 Itsmebitses válasza:
A horzes
2020. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is inkább afelé hajlok. :)
2020. ápr. 18. 23:43
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van róla egy link, nem biztos, hogy rákattintással működik, ezért csak be kell másolni. :) Aki még tud segíteni annak előre köszönöm. :D

2020. ápr. 19. 09:00
 4/7 anonim ***** válasza:

(Nekem Horzés lovas ruhám nem volt még, így arról nem tudok nyilatkozni.)


A decás nadrágok nekem mindig tönkremennek max. 1 év alatt. Vagyis lehet még őket használni, de lyukasak vagy elkezd felfesleni a varrás. Viszont én gyilkolom a ruháimat rendesen, lovat tartok, így mindent abban csinálok nem csak lovacskázok benne heti 2x.


Ismerőseim, akik csak lovagolni használják nagyon szeretik és több decás nadráguk is hosszú évek óta bírja.

2020. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem volt decás és nem bírta olyan sokáig, egyébként heti 3-4 alkalommal járok, szóval szerintem a horzés lesz. :)
2020. ápr. 19. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A Horze biztos jó. :)
2020. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem Horze, azokban még nem csalódtam:)
2020. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!