Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kisvárosban melyik fajta...

Egy kisvárosban melyik fajta motor lenne jobb?

Figyelt kérdés
Adott egy település, ami már város, de inkább falu.Szeretnék motort venni, de nem tudom melyik lenne jobb. Supermoto vagy Enduro ? Nekem a supermoto valamivel jobban tetszik. A környéken van egykét olyan hely, ahol lehetne kicsit terepezni , igaz csak olyasmi hogy egy kitaposott földút. Melyik érné meg jobban ? Az igaz hogy a supermoto tovább bírja ?

2014. aug. 5. 13:22
 1/4 anonim válasza:
attól függ milyen az útviszony ahol használod, aszfalt gumival macerás sárban menni.enduró szerintem mindenhol megálja a helyét vagy veszel hozzá egy kerékszetett és mindenhol jó terepen és aszfalton
2014. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából kezdő motoros lennék, sárba nem mennék, ha csak egyszer ki nem próbálnám. Valami baja lehet? vagy csak csúszik vagy valami ? inkább kemény, földes,kitaposott, vagy füves helyen mennék, de ott sem sokat, inkább ilyenek hogy betonon kicsit gyorsulni, spanokkal csapatni meg ilyesmi.
2014. aug. 7. 02:42
 3/4 anonim válasza:
baja nem lessz ha sárba mész csak koszos lessz. egyébként mindegyik tartós csak az enduró akkor szervízigényesebb ha gyílkolod terepen, az enyém gond nélkül megy csak a kopó alkatrészeket kell cserélni fék, lánc stb.aszfaltra jobb a supermoto az biztos.
2014. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az az 50es nekem kicsit gyenge lenne terepen, mert mentem már 50es yamahával, de nem éreztem valami erősnek, mikor terepen kisebb emelkedőn mentem.szóval ha gyenge terepen, akkor inkább egy sima supermotot, mert a kerekei sokkal jobban néznek ki.
2014. aug. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!