Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Adnátok néhány fontos infót a...

Adnátok néhány fontos infót a kisbéri félvélről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban az érdekelne, hogy mennyire temperamentumos és milyen vágtában, milyen sebességre képes és meddig bírja? Örülnék, ha olyanok írnának, akiknek van/volt ilyen fajtája. Tudom, hogy egyedenként is változik, de azért érdekelne.

Előre is köszönöm!❤️



2020. máj. 23. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a Kisbéri félvér az amelyiknél minden egyed más és más. Hisz félvérek.

2 fajta keveréke, mindegyik mást tud. Erről így nem lehet nyilatkozni.


Ültem már lusta és nagyon menős kisbérin is.

2020. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sssaszem ***** válasza:
57%
Egyet jegyezz meg, hogy minden ló más és más. Mindegyik fajtának meg van a fajta jellegzetessége. A kisbérik közül is vannak lusták, meg van olyan kisbéri is, amelyik engedelmes és mindent megcsinál. Nekem szerencsémre sikerült egy jó hafit kifognom, aki szót fogad nekem. Hát mi tagadás, már ültem lusta hafim, ami nem volt a legjobb élményem.
2020. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sssaszem ***** válasza:
33%
Ja és leoltást nem kérek köszike. A másik komemntelő voltam.
2020. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem autókról beszélünk, de még a kutyafajtákhoz se lehet hasonlítani a lófajtákat. Több Kisbérim is volt, de nem is hasonlítottak.

Inkább írd le a származását: apa, anyai nagyapa, az jobb támpontot ad.

2020. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. máj. 25. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, én amin ültem az nagyon pörgött, ment mint a szél, imádtam.

De nyilván ez egyedfüggő.

2020. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint mindenki és te is mondtad ez egyedenkét változik. Nekem a kisbérim apai oldalon gidrán, a kancám inkább a nyugisabb fajta, de persze vannak rosszabb napjai. Szerintem egy magasan telivérezett ló menősebb mint egy többnyire gidrán felmenőkkel rendelkező, bár ezt csak én gondolom így
2023. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!