Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért a dechatlonban vásárolto...

Miért a dechatlonban vásároltok lovasfelszerelést?

Figyelt kérdés
Mindig amikor a környezetemben valamelyik lovas ismerősöm/barátom vesz valamilyen lovasfelszerelést 98% hogy Dechatlonos. Persze tudom, hogy sok termékük olcsóbb, mintha lovasboltban vennéd, de már régóta egyre többen (főleg az interneten) terjesztik, hogy nem igazán a minőségről híres (ezzel valamilyen szinten egyet tudok érteni, de volt már olyan dechatlonos cuccom ami bevált, de nem ez a jellemző). A választék sem túl nagy, még a webáruházban sem. “Dechatlonosok” ti miért vásároltok és ajánljátok mégis ezt a boltot lovasoknak? (A kérdés nem provokáció, minden választ elfogadok, és nyugodtan meg lehet cáfolni ha valamivel nem értetek egyet)

2020. jún. 17. 22:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pipa :)
2020. jún. 22. 11:23
 12/14 anonim válasza:

nekem onnan vannak a lovas ruháim, ápolós cuccaim, kantáram.

a lovas nadrágok olcsóak (8-10 ezer) és kiváló minőség, nekem eddig egy se szakadt el pedig hetente többször lovagolok. Az ápolós cuccok rendes minőség, nyilván van még innen onnan de egyébként sem hiszem hogyha megveszel egy kentaur patakaparót pl akkor azzal bármilyen más eredményt érsz el. A kantáram pedig gyönyörű, olcsó is volt (13 ezer) és kiváló minőség, sokat használom és régóta megvan, semmi baja. A nyerget és a nyeregalátétet stb én sem ajánlom onnan de pl az edzőm rengeteg dolgot vásárol onnan: ínvédő, kantár, nyeregali, futószár, pálcák, ruhák stb és ő használja naponta többször őket és mégis évek óta megvannak. Azért mert nem tellik valakinek drágábbra vagy csak ez vált be neki szerintem nem kell lefikázni.

2020. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ár-értékarányban rendben vannak a Deca-s cuccok.
2020. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen jó ár-érték aránya van és megbízható az üzlet. Nekem semmi problémám nincs az ott vásárolt lovas dolgaimmal, bár én nagyon vigyázok mindenre.

Egyszerűen nem vagyok hajlandó kiadni egy kaparóra 10 ezer forintot, csak azért, hogy mondhassam, hogy márkás. :DD

2020. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!