Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kengyelt ajánlotok?

Milyen kengyelt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan kengyelt keresek ami kényelmes, könnyen állítható, és tapadós, szóval nem csúszik ki belőle a lábam olyan könnyen.

2020. jún. 24. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A kengyelt nem állítod, max a kengyelszíjat. Általában a kengyelek azon része, ahol a kengyelszíj átfut, elég a szíjnak.

Ismerősömnek egy szélet alumínium kengyele van, ültem a nyergében és nagyon kényelmes, csodálkoztam is, könnyű.

2020. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdés kinek mi jön be. Nekem pl a szélestalpú egyáltalán nem. Pedig abból aztán van mindenféle, van recés talpú, de van pl a freejumpra amin kis tüskék vannak. Mondjuk, ha nem jó maga az ülésed, akkor kb majdnem mindegy milyen a kengyel, mert úgyis elhagyod. Léteznek még amolyan "rugós" kengyelek, melynek a talpa rugózik, elnyeli a rázkódást.

Ki kell próbálni egy párat mire megtalálod a számodra megfelelőt.

2020. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!