Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyet lovaglócsizmát ajánlotok?

Milyet lovaglócsizmát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan lovagló csizmát ami lehetőleg bőr (de ha gumi az se baj, de a bőr jobb lenne) és ne legyen túl drága (25 ezer forint alatt legyen). Nekem az egy fontos szempont lenne hogy ez fel tudjam venni pl az utcán is.


Kezdő vagyok a lovaglásban.


Milyet ajánlanátok?


2017. dec. 14. 19:13
 1/6 Viktória-senpai válasza:
0%
Decathlon vagy valamilyen nagyobb sportárruházban biztos megtalálod! :)
2017. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyobb sportáruházak alatt pontosan mit értesz? Decathlonra gondoltam, de azért még kíváncsi vagyok hol lehet.
2017. dec. 14. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, a lovaglócsizmát utcai viseletként szeretnéd hordani? Azt, amivel rendszeresen koszba, sárba, esetenként trágyába lépsz és istállószaga lesz 24/7?

A bőrcsizmák nagyon alsó hangon 30000 forintnál kezdődnek,használtat találhatsz jobb áron. Ha most kezdesz lovagolni akkor gondold át, biztos érdemes ennyi pénzt kiadni rá? 17 éve lovagolok kizárólag gumi lovaglócipőben és lábszárvédőben, ezek tökéletesen elegendőek hobbi célra és tanulni is. Én bőrcsizmát leginkább csak olyanokon látok, akik versenyeznek, de hétköznapokon rajtuk is inkább gumi lovaglócsizmát vagy cipőt. Decathlonokban biztosan találsz, online keresgélhetsz például a horze, lovasvilág, lovas webáruház webshopjaiban.

2017. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gumiba nagyon beleizzad a lábad ,a bőr jobb de drágább is. Horzeban érdemes megnézni.
2017. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz. Én egyébként a cipő+lábszárvédőt javasolnám, sokkal kényelmesebb mint a bőr csizma. Ez utóbbi ugyanis elég merev, ha még csak most kezded a lovaglást valszeg zavarni fog amg nem törik be és az óra alatt nem tudsz majd ùgy koncentrálni. Továbbá tényleg nem olcsó, az is előfordulhat, hogy mégsem tetszik a dolog. Akkor viszont kár lenne ennyi pénzt kiadni érte. Még azt javasolnám h vegyél olcsó gumicsizmát deichmannba+lábszárvédő. Nekem ez teljesen bevált
2017. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hamarabb ültem lovon, minthogy járni tudtam volna, és soha nem szerettem a csizmát.

1-2 év lehetett, amikor használtam, de nekem nem volt valami kényelmes viselet. Olyan cipőben ülök lóra, aminek ismerem a képességeit :D Tehát tartja a bokám, masszív, de belefér a kengyelbe, és nagyon kényelmes.


Hozzáteszem, ha valaki megkérdezi, hogy tudok-e lovagolni, még most is inkább azt mondom, hogy csak szeretek :D


De én úgy tartom, hogy akinek rossz az ülése, az a világ legdrágább csizmájában sem fog jobban menni a lovaglás, aki meg jó lovas, az mezítláb is jó lovas.

2018. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!