Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak, hogy lovam ne...

Mit csináljak, hogy lovam ne legyen ennyire ló imádó?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves heréltem de iszonyú ló imádó. Nem tudok vele egyedül kimenni lovagolni mert nyerit és menne vissza a többi lóhoz. Nem tudom futószárrazni csak ha 10-20 percet őrülten vágtázott körbe-körbe és lehiggadt. Mit tudnék tenni?
2020. júl. 7. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Sztem ne add fel, legyél Te a nyakasabb :-) Előbb utóbb megszokja, hogy ott is dolgozik egy kicsit aztán nyugi van :-) ismertem ilyen lovat mondjuk az egy angyal volt terepen, de ha a karám mellett legeltek a többiek akkor vért izzadtam egy körért. Nagyon nagyon csökönyösnek kell lenni néha a lovakkal.
2020. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
5 nap nagyon kemény munka és foglalkozás után gyönyörűen megy pályán! Örülök, hogy nem adtam fel. Ezt csak azoknak üzenem akik ide tévednének ugyan ezzel a problémával. Kitartás! Mindent meglehet oldani és butaság, hogy valakinek nem való ló! A szeretet és a türelem nagyon sok mindent megold. Még tereppel van egy kis probléma de hiszem, hogy az is rendben lesz idővel.
2020. júl. 12. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!