Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ennyire száraz a hajam?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Vitaline argán olajos balzsam.850Ft

Nekem rendbe hozta!!!

2017. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol száraz. Ha a hajvégeid használj rá olajakat (pl. kókuszolaj, ricinusolaj...). Ha pedig a fejbőröd száraz vegyél bio sampon, szerintem a csalán a legjobb, ami biztosan rendbe teszi.
2017. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Használj száraz hajra való sampont, hajpakolást, balzsamot, hajolajat a száraz hajvégekre.

Figyelni kell a megfelelő folyadék fogyasztásra, vitaminbevitelre!

A hajat ne szárítsd túl forró levegővel!

Nekem a mandulaolaj vált be a legjobban a száraz hajvégekre.

Vérszegénység,pajzsmirigy alulműködés is okozhat ilyen problémát.

2017. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vizezd be! :)
2017. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mandulaolaj az tenyleg jo, meg korpa ellen is, bele kell keverni a samponba!
2017. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt, azt kellene kideríteni, hogy mitől száraz. Lehet, hogy épp a túl sok mosástól. Attól, hogy kívülről pakolsz rá mindenféle zsírokat-olajokat, a bőröd és a hajad egészséges, természetes egyensúlya nem fog helyreállni. Sőt! Átlagembernek heti egy hajmosás, egyszerű, közönséges (és nem holmi agyonreklámozott, trendi) samponnal, tökéletesen elég. Külön rizikófaktor a por, a vasalás, dauer, festés... De gondolom, ezt amúgy is tudod.
2017. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha nem vasalom/göndörítem és 6 naponta mosom a pantene samponnal és balzsammal
2017. jan. 26. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor ez lehet a probléma. A kozmetikai ipar egyik trükkje, hogy valamivel tönkreteszi a hajadat/bőrödet, aztán rádsóz egy másik terméket (hajkondícionáló zselé, balzsam, hidratáló krém stb.), amivel elfedi az okozott kárt. Így lehet egyszerre több terméket eladni. Persze, ez csak az egyik lehetséges ok, de érdemes számba venni...
2017. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!