Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta ló lenne a...

Milyen fajta ló lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Tehát fekete legyen (nem baj ha nem az egész fajta fekete csak bizonyos példányok) és jól ugró fajta legyen. Ha még valami fontos dolgot kihagytam akkor kézdezzetek meg róla.🙂 (nem tudom hogy milyen elvárásokat szoktak írni,ha kérdeztek tuti hogy mindenre válaszolok.😉)Ha majd eljön az idő és megvesszük a pacit mindenképp kancát szeretnénk. Hobbi lónak lenne, estleg kipróbálnák néhány lovas sportot és ha valami/valamik jól mennének azt versenyszerűen.

2020. aug. 18. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyar sportló
2020. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az írásból több 100 fajtát felsorolhatok itt neked.


Hobbi lónak egyébként semmi értelme konkrét fajtát keresni.

2020. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima sportfélvér is jó lehet. Ezt ne fajtára keresd, hanem egyedre és képességekre. Kérdés te milyen szinten lovagolsz, mert egy ló amelyik magabiztosan ugrik 80-90 centit,az 700-800 ezerről kezdődik. Persze 80at a legtöbb bogó megugorja, csak nem mindegy hogy hogyan.
2020. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oh értem tehát nem egy fajtát kell keressek hanem egy lovat.

Akkor így lenne még 2 kérdésem

Hol tudnék majd lovat venni?

Azt mondjátok hogy hobbira nem fajtát kell keresni. A hobbin kívül még mik vannak? Gondolom van a tenyészló. Más van még? Ezekben még nem vagyok otthon.

2020. aug. 18. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj, ha nem tudod hogy működik pontosan ez a rendszer, akkor szerintem nincs elég tapasztalatod egy saját lóhoz. A kérdésed alapján is úgy érzem, hogy sokkal jobban járnál, ha lovardában tanulnál pár évet a saját ló előtt.

2020. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várj ezzel a ló vásárlással. Látszik nem értesz hozzá, egyrészt könnyen átvernek, másrészt 600 kilóval tudni kell bánni, ismerni kell a lovak természetét, hogy mikor mit kell tenni, mert pillanatok alatt a kezesbárány paciból, egy sárkány lehet a hozzá nem értés miatt. Olvass el pár könyvet, az is segít, de leginkább pár év lovardában töltött tapasztalat kéne, mert aki ilyen kérdéseket tesz fel, egyenlőre maradjon a plüss lovaknál.
2020. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaaj félre értitek. Neem most még nem szeretnék lovat csak majd egy 3-4 év múlva vagy több amikor már értek is hozzájuk.
2020. aug. 18. 18:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak tanácsokat kérek
2020. aug. 18. 18:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj, ha akkor veszel, akkor ezeket már mind tudni fogod :)
2020. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A második kérdésemre tudnál légyszives válaszolni mert nem akarok 2-3 évet várni hogy azt megtudjam. A kérdés hogy:

Azt mondjátok hogy hobbira nem fajtát kell keresni. A hobbin kívül még mik vannak? Gondolom van a tenyészló.

Mi van még rajtuk kívül?

2020. aug. 18. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!