Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja sajnos el kellett adnom gyermekkori lovamat közel 5 évig volt az én lovam.. Rajta tanultam meg mindent. Az anyagiak nem engedték meg, hogy tovább tudjuk tartani. Most érkezett egy levél, hogy közel egy milliót követelnek mert a ló egy hónapja lesántult. A ló ekkor már náluk volt 2 hónapja. Viszont valami szavatossággal fenyegetőznek. Viszont nekem nem volt tudomásom arról, hogy baja lenne illetve senki nem vette észre.. Pedig állatorvos is járt hozzá rendszeresen. Nem érzem jogosnak, hogy mert lesántították a volt lovamat így fizessek ki nekik mindent még a bértartást is. Volt már valaki hasonló cipőben mi a teendő? Menjek bele a perbe? Rengeteg bizonyítékom van, hogy milyen jól volt tartva a ló illetve a mozgásáról is van videó, hogy nálam nem volt baja.
2020. szept. 11. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem kéri jogosan. Ezért menj ügyvédhez, illetve mivel nem tudjuk pontosan mit írtatok alá. Ha baja van keresse a jogi képviselődet. Ha te igazoltan egészegesen adtad a a lovat és ő tönkrevágta, akkor nincs joga vergődni. Ráadásul nem 3 hónap után. Ennyi idő alatt bármi történhetett vele, túlerőltették, rosszul lépett és meghúzódott... Stb egy haverom lova rosszul érkezett egy 1 méteres ugrásról: helló patacsont törés.
2020. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!