Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladták a kedvenc lovam ! Mit...

Eladták a kedvenc lovam ! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok mert a lovardából elvitték a kedvenc lovam. Nagyon nagyon szerettem.

2020. okt. 3. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Menj át abba a lovardába ahová vitték vagy ha nem lovardába vitték akkor pedig egy ideig hiányozni fog, de idővel jobb lesz. Lesz másik kedvenc lovad. :)
2020. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
en is ugyan igy jartam 1 evvel ezelott. nyomtass ki egy par kepet, rakd ki a szobadba es elvezd a tobbi lovat. en mostanaban jottem ra, hogy amiota ot elvittek, nm lett masik kedvencem, viszont ez nagyon jo, mert ugyis iskolalovak, rengetegen lovagolnak meg rajta rajtad kivul es inkabb hasznald ki, hogy lovardaban vagy, tobb lo van, tobb szemelyiseggel es tanulj meg tobb fajta lovon lovagolni. itt a lehetoseg hogy megtanuld: visszafogni azt a lovat, amelyik siet, hajtani azt, amelyik lusta, kiulni azt, amelyik bakol es megismerni rengeteg masat.
2020. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sssaszem ***** válasza:
76%
Akkor menj oda át lovagolni, ahova eladták a kedvenc lovadat és akkor nem fogsz azon sopánkodni, hogy jaj ez a ló miért nem, azt csinálja, jaj ez miért bakol és akkor nem kell tépned a száját, amikor bakol a ló, inkább menj a kedvenc lovad után, ha nem akarsz úgy járni, mint én. Egyet tanácsolok, menj a kedvenc lovad után, menjél utána.
2020. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Akaszd fel magad!
2020. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Előző vagyok. Adok jobb tanácsot, mert az előző nem volt túl hasznos, bár az is egy lehetőség.

Új javaslat: Ne szomorkodj!

2020. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sssaszem ***** válasza:
29%
Kedves 4-es. Ez nem volt szép tőled, ha ennyire trollkodni akarsz, akkor keress más elfoglaltságod és ne itt mondd ki a véleményed.
2020. okt. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy nem volt szép. Sajnálom.
2020. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!