Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ma viszik vágóba a lovam, mit...

Ma viszik vágóba a lovam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Annyira szerettem és a szüleim eladják, mert már sánta és öreg, lovagolni nem is lehet rajta, de akkor is ő volt a kedvenc lovam. Megszakad a szívem! :(


Szerintetek mit csináljak? :'(



2012. okt. 23. 15:13
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
80%
ha nemtudom meggyőzni a szüleidet, hogy ne, akkor szerintem semmit. :( részvétem.
2012. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sajnálom, és téged is. Ez szerintem a lehető legaljasabb, amit csak tehetünk az állatokkal. Sok éven át "társként" kezeljük őket, aztán ha már nem lehet őket "használni" irány a vágóhíd, vagy fejbevágják egy bunkóval.

Ez kb. olyan, mintha te később a szüleidet, ha már öregek és betegesek lesznek, eltennéd lábalól, vagy kitennéd őket az utcára.

2012. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Lehet igy a jobb neki ás okkal döntöttek igy. Bár nem értek a lovakhoz, de ha már sánta és öreg lehet már csak szenved szegény.
2012. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Vadmeggy ***** válasza:
46%
Persze, nagyon szomorú, de azt vegyétek figyelembe, hogy egy ló tartása nagyon drága. Ha nem lehet rajta lovagolni, akkor csak egy plusz költség, amit valaki vagy ki tud fizetni, vagy nem.
2012. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Köszönj el tőle egy szép levélben. Én ezt tettem, mikor a kutyámat a szemem előtt széttépte egy elszabadult, megvadult kan. Írd ki magadból a fájdalmat, készíts róla fényképet és tedd el a dolgaid közé. Nagyon sajnállak; légy erős!
2012. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Adj nekik egy baltát, és mondd meg szüleidnek, hogyha valaha volt egy kis gerincetek, akkor ti végeztek vele, nem pedig lepasszoljátok a felelősséget patkány módon. Akkor mnár rögtön nem lenne hozzá gyomruk!
2012. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
egyetértek azzal, aki azt írta, hogy a legaljasabb dolog, én a lovamat sosem küldöm vágóba, a lovam már 25 éves, igaz nyugdíjba vonult, de van egy csikója, vagyis már nem csikó, mivel 10 éves a ló, de együtt tartom őket
2012. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát sajnos nem tudsz mit csinálni ..:( próbáld meggyőzni a szüleidet hátha meggondolják magukat vagy esetleg mond nekik hogy adjátok el olyan helyre ahol tudod hogy jól bánnak vele..dee ezt a honlapot is megnézheted gyorsan vedd fel velük a kapcsolatot hátha tudnak valamit segíteni neked esetleg megveszik tőletek vagy ilyesmi : [link] remélem tudtam segíteni..és hogy sikerül valami barátságosabb dolgot kitalálni erre mint a vágóhíd :)
2012. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez hülyeség. Azért viszik vágóba mert öreg és sánta? Na és? Nincs pénz eltartani? Esetleg adjátok be ménesbe ha befogadják, vagy menhelyre. Ennyire nincs pénzetek eltartani, még egy kicsit?
2012. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Na, mi lett? :(
2012. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!