Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érzelmi szempontból az a...

Érzelmi szempontból az a jobb, ha egy lovad van, vagy ha több?

Figyelt kérdés

Fejlődés, versenyzés szempontjából, ha valaki megteheti, akkor nyílván a több jobb. De érzelmileg? Ha egy lovad van jobban tudsz kötődni, megbecsülni őt? Ha több, akkor van kedvenced közülük vagy képes vagy őket egyformán szeretni? Melyik a jobb?


Csak érzelmi szempont, én is tudom mennyibe kerül egy vagy több lovat eltartani!



#lovaglás #ló #érzelem #szempont #érzelmi szempont
2020. okt. 8. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ló tökeletes :))

Ugy sem tudnal tobbre ugyan annyi figyelmet forditani

2020. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Nekem érzelmileg jobb ha egy sincs.


Szerintem nincs olyan, hogy egyformán tud az ember szeretni kutyákat / macskákat / lovakat sőt, még más embereket sem :)

Mindig lesz 'liebling'...

2020. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lovak, akikkel különösen jól szót tudok érteni, de alapvetően minden lovat ugyanúgy szeretek, imádok. Talán érzelmi szempontból jobb az egy ló, de szerintem személyfüggő is. Vannak, akik képesek mindkét lóval nagyon jó viszonyt ápolni egyszerre, míg valaki nem tudna mindkettőre ilyen szinten figyelni.
2020. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már egy lovam is és több is egyszerre.


Még, ha mindegyikkel foglalkoztam is aznap, én akkor is úgy éreztem, hogy nem kapnak egyenként elég figyelmet. Nyilván ezzel nem mindenki van így, de szerintem jobb, ha mindent egy helyre összpontosítasz, mintha 5 felé kell figyelni.

Kedvenc pedig mindig volt közülük, de szerettem mindet.


Abból a szempontból viszont jobb volt a több, hogy ha az egyik eltávozott akkor a többi “megvigasztalt kicsit”.

2020. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igaz nem versenyzek, de több lovam van. Bármennyire nem szeretném természetesen van kedvencem közülük. Akihez a legjobban kötődök, aki mindennel pontosabb nekem . Természetesen a többieket is imádom
2020. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az egyet mondanám, de kinek mi.
2020. okt. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!