Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kedveltessem meg a...

Hogy kedveltessem meg a lovakat a barátommal?

Figyelt kérdés
29éves, és irtózik a lovaktól. (elmondása szerint minden állattól, ami nagyobb mint egy kecske) Egyébként a macskákat imádja, csak a nagyobb állatoktól fél. Nem volt soha semmilyen negativ élménye a lovakkal, mégis fél tőlük. Csak annyira sikerült rávegyem, hogy 2másodpercig megsimogatta, aztán azonnal hátralépett. Lovaglásról hallani sem akar, ami éngem kicsit meglep, mert igazán vakmerő srác. Aktivan motorozik, mindenféle mutatványokat csinál (egykerekezés, stb) szóval nem lehet "bexari" jelzővel illetni.

2020. nov. 23. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Kolbász formájában, krumplival, mustárral.
2020. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd. Én is félek a lovaktól, szóval megértem.
2020. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha ő nem szeretné megkedvelni őket ne erőltesd rá
2020. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Én nem félek tőlük, de valahogy nem érdekelnek. Ez kb mintha mondjuk rád akarná erőltetni, hogy járj vele karatéra vagy sakkozni. Lehet nem is érdekli, ne erőltesd!
2020. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán értem, hogy jön össze a motorozás meg a lovaglás. Attól, hogy nem szeret bizonyos állatokat, fél tőlük, még messze nem jelentimazt, higy félòs valaki. A kettő között nincs összefüggés. Ne erőltesd rá, ha elmondása szerint nem szeretne közelebb kerülni hozzájuk, akkor nem kell erőltetni. Nem kell negatív élmény ehhez, egyszerűen nem akar velük foglalkozni, pont. Esetleg vidd el még néhányszor lovardába, köss valami kellemes közös programot a lovagláshoz (és itt továbbra is az állatot értem ezalatt) de ennél többet nem hiszem, hogy kellene tenni. Képzeld el fordított szituban, valamitől nagyon félsz, nagyon nem szeretnéd, de a barátod erőltetné, hogy ugyan már, jó az. Na ugye, te sem örülnél. Ha a fentiek mellett sem barátkozik meg velük, ne erőltesd. Hagyd.
2020. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Elöl harap, hátul rúg, középen ledob, én is félek tőlük.
2020. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

Mintha engem írtál volna le...

Imádom a macskákat xD

És motorozok is khm khm xD

2020. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Equofóbia?
2020. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2020. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene megkedveltetned vele?

Ha te meg a pókoktól félsz és ő a nyakadba rak egyet, az sem zavarna? (Kéretik a pókon nem fennakadni, helyettesítsd be bármivel, amitől félsz).

2020. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!