Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy ló a lovardában és...

Van egy ló a lovardában és nagyon makacs. Én már valamennyire tudok lovagolni, de egyszerűen nem csinálja azt amit kérek. Hiàba húzom hogy forduljon nem fordul. Hogyan lehetnék határozottabb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 08:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Okés az elobb voltam lovagolni es hallgatam par ember tanácsára (akik itt valaszoltak) egesz jol ment mostmar. Hatarozotabb voltam vele!
2020. dec. 1. 13:14
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Így tovább! és elsősorban sose a lovat hibáztasd, amúgy meg az edződ legyen az első, akit megkérdezel :) Sok sikert!
2020. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 1. 13:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam egy ehhez hasonló lóval.

Ő például csak a nagyon finom szársegítségre reagált. Ha erősebb segítséget adtam neki, annál jobban ellenkezett, egyszerűen nem fordult el. Ki kellett tapasztalnom, hogy ő ilyen. Én is úgy voltam vele, hogy minden más lovat tudtam előtte irányítani, de ő először feladta a leckét.

2020. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!