Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglásban szeretnék fejlődni?

Lovaglásban szeretnék fejlődni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szeptemberben kezdtem el lovagolni hobbi szinten. Akkor még elég ritkán, heti 1-2 lovagoltam, azóta kaptam egy saját lovat, így már 4-szer

Egyelőre az üvegesnél tartok, mit kellene/lehetne még megtanulnom mielőtt elkezdek “szakosodni”?



2020. dec. 13. 08:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A megfogalmazásod árulkodik arról, milyen a gondolkodásmódod. Ennek a felismerése pedig megnyugtat, emellett megerősít abban hogy nem szeretnék hallgatni egy ilyen személy szívélyes tanácsára😇
2020. dec. 13. 23:10
 12/12 anonim ***** válasza:
93%
16 éves vagy szóval remélem már vagy annyira érett, hogy tudod egy ló nem csak azért van, hogy lovagolj rajta. Értem én, hogy fejlődni akarsz de a ló egy idő után meg fogja unni azt, hogy körbe-körbe ügetsz rajta. Szerintem várhattál volna még ezzel egy kicsit. Lehet, hogy csak az irigység beszél belőlem, hisz nekem a szüleim nem vettek rögtön lovat, sőt még most sem tudnának venni, amit nem is annyira bánok mert még így sok év után sem érzem azt, hogy készen állnék rá. Szóval én csak szeretném pár dologra felhívni a figyelmedet. Attól még, hogy hozzáértő emberek vannak körülötte az nem azt jelenti, hogy neked nem kell fogalalkoznod vele. Ja és csak annyit kérek, hogy ha esetleg leesel vagy valami miatt már nem akarod folytatni a lovaglást akkor ne vigyétek vágóhídra. De remélem nem fogod abba hagyni a lovaglást és sok közös élményed lesz a lovaddal.
2020. dec. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!