Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Táplálék kiegészítők lovaknak?

Táplálék kiegészítők lovaknak?

Figyelt kérdés
Ha a ló egyébként egészséges, nem jelentkezett nála semmi probléma, de jobb megelőzni a bajt, főleg a hideg idő beköszöntével. Milyen immunerősítőt, étrend kiegészítőket ajánlotok/használtok? Egyáltalán érdemes venni? Én jelenleg a horslyxot ismerem és erősen gondolkozok, hogy veszek. Horslyx vélemény? Lehetőleg ár/érték arányban normális legyen:)

2020. dec. 26. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljesen egészséges lónak téli időszakban is elég tápanyag az abrak, +természetesen vitaminok zöldség/gyümölcs formában ilyenkor is sokat jelent, de én külön nem etetném más készítménnyel.
2020. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2020. dec. 26. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Max gyógynövény keveréket etetnék, ha annyira nagyon akarnék neki valami pluszt adni, de télen nagyon fontos a folyadék pótlás is. Én inkább zöldséget és gyümölcsöt etetek a lovammal,ami ilyen plusznak számít. (alma, répa) Jó minőségű takarmány az alap.
2020. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha helyesen van takarmányozva a ló akkor annak elégnek kell legyen, viszont én azon az oldalon vagyok, hogy az immunerősítéssel nem ártasz.


Most valószínűleg letámadnak a kislányok, de a Horslyx-nek csak a marketingje jó. Jutalomnak tökéletes, de mást ne várj tőle. (Azt hiszem napi 10 perc folyamatosa etetés mellett visz be a ló elèg vitamint azon keresztül. Ilyen etetés mellett az enyémek megennének vagy 2-3 db. 15kg-os dobozt havonta, ami egy vagyon. Ebből már olyan táplálék kiegészítőt vennék, hogy megszólal.)


Nem szeretek embernek és állatnak sem adni mesterséges dolgokat, ha nem muszáj, úgyhogy én is a gyógynövény-keverékre szavazok. Ezekből is lehet kapni olyat, ami kifejezetten immunerősítésre van egészséges lovaknak. Nem a legolcsóbb, de nem is katasztrófa az ára. (Pl. Fitocavallo, Pacitea)

2020. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Köszi, ez nagyon hasznos volt:)
2020. dec. 27. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A horslyx egy nasi, unaloműző. És ahogy előző is írja, jó a marketingje.

Ha minden rendben van a lóval, akkor egy általános vitaminkészítmény lehet hasznos, hogy amit a takarmánnyal nem tud magához venni, azt is megkapja a ló. Én ezt használom állatorvosi javaslatra:

[link]

2020. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Húú nagyon jól hangzik! De ha nem minden nap járok ki az baj?
2020. dec. 27. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak van ott vki, aki minden nap megeteti a lovakat...
2020. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!