Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok, tudnátok segíteni...

Lovasok, tudnátok segíteni ínvédővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A 2 első láb érdekelne. Honnan tudom, hogy melyik kell a jobb és melyik a bal lábra?

Vagy ennek van köze a tépőzárakhoz? (a 2 vízszintes tépőzárhoz)? Vagy ezt honnan lehet tudni?



2021. febr. 1. 08:34
 1/7 anonim válasza:
89%
A tépőzár nézzen kifelé, ne pedig a ló másdik lába felé, vagyis befele.
2021. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Csatok, tépőzárak a lónál szinte minden felszerelésen kifelé néznek, ahogy az első mondja, ezt jó ha megjegyzed. Kivételek a bújtatós/akasztós csatok, amiknél van egy kis horog, amibe bele kell akasztani a bőrlyukat. annál a kis horogrést befelé néz, kantár esetében a ló pofája felé.
2021. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
2es vagyok. Lehet félreérthető voltam, a csatos ínvédőknél is kifelé néz a csat, még ha akasztós is. Tehát lábvédők esetében kivétel nélkül kívülre esnek a tépőzárak és a csatok.
2021. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem úgy tanították, hogy a tépőzár/csat van kifelé, és úgy rakjam fel, hogy ha a ló lép, a tépőzár ne tudjon "felakadni", azaz a fejétől a fara felé csatolom, nem pedig fordítva. Tehát amikor tépőzárazom ki, akkor hátulról húzom előre.

Remélem érthetően fogalmaztam :)

2021. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, most már azt hiszem értem :)
2021. febr. 2. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy bocsi hogy ide írom, de... azt vettem észre, hogy van 1-2 ember a lovas szekcióbam, aki minden kérdésnél lepontoz mindenkit... kezdem unni, nem tudom ti hogy vagytok ezzel..
2021. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Hatos: én is észrevettem már, és nem nagyon tudom hova tenni. Itt az összes válasz korrekt volt, nem értem mi lehet a baja...

És már várom, hogy ezt a választ is lepontozza :)

2021. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!