Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány lovas ruhátok van?

Hány lovas ruhátok van?

Figyelt kérdés

Akiknek nincs saját lova, azoktól kérdezném leginkább. Ilyen lovas felszerelésekre gondolok, hogy pl nadrág, poló / pulcsi, csizma, kesztyű, kobak, gerincvédő / mellény.

:)



2021. márc. 1. 11:00
 1/10 kicsibarany ***** válasza:
100%
0
2021. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kesztyűm, egy kobakom, egy lovaglócsizmám és egy nadrágom.

Szóval 4.

2021. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még nem volt lovam, elég volt egy nadrág télre, 1 nyárra. Póló és pulcsim nem lovas volt, átlagos ruhák. Mindig volt 1 kesztyűm, amikor elkopott akkor vettem újat (kb. 2 havonta). 1 kobak, 1 gerncvédő (sokáig nem volt, aztán lett, mostanában nem használom).

Egy lovas cipő, egy lábszárvédő.

Amikor eljár az ember versenyre (saját lóval vagy anélkül), kell fehér lovasgatya, versenying, zakó, meg úgy összességében újszerű/ jól leápolt előbb említett lovas cuccok.

Ló felszereléseket most nem írok.

2021. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Külön gardróbszekrény van a lovas ruháimnak. Az egyik fele “kiselejtezett” ruha (tehát, amit iskolába/munkába már nem vennék fel, de amúgy még használható és sajnálom kidobni), általában azokban csak úgy a lovak körül vagyok a lovardában, nem járok bennük pl. versenyre. :D

A másik fele meg rendes lovasruha, lovas márkáktól.

2021. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
6 nadrág, 4 zokni, 2 cipő, 2 csizmaszár,1 wesco csizma, 1 kobak, 4 kesztyű (1 nyári,1 téli, 2 bőr), 1 zakó, 2 versenypóló, 2 mellény. Póló, pulcsi, kabát kifejezetten lovagló nincs, de van külön.
2021. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Póló 1 van ami kifejezetten lovas, meg egy ing, ami versenyre jó, a többi póló amit máshova már nem hordok, kalap 2, 2 baseballsapka, kifejezettten lovas pulóverem nincs, csak amit ,,leselejteztem" lovaglásra, egy téli lovaskabát (decathlonos), 2 csizma (az egyik műbőrös, vékonyabb, így nyárra jó), egy cipő ami szintén erre van leselejtezve, 2 nadrág (télen általában veszek alá valami vékonyabbat), 1 vastagabb zokni és most csináltattam sarkantyúszíjat + ahhoz sarkantyú.
2021. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 sima decathlonos fekete nadrág (már vagy 7 éve nyúzom őket), egy vékonyabb, nyári nadrág, egy lábszárvédő, egy kesztű, kobak, egy rövid és egy hosszú pálca, egy fekete gumis cipő, de ezt már csak itthonra veszem fel, lovagláshoz nem, mert elszakadt, egy szintén rövidszárú barna lovaglócipő. Régen volt egy pólóm és 4 pár kesztyűm, amit ajándékba kaptam, de már olyan rongyosak voltak, hogy nem vettem fel őket.
2021. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1 dechatlonos nadrág, 1 kobak, 1 gerincvédő, 2 póló, és egy dechatlonos mellény
2021. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1 kobak, 1 gerincvédő, 3 kesztyű (egy téli, egy nyári egy versenyekre) 1 csizma, egy lovardás cipő, 2 téli nadrág, 2 nyári nadrág, 1 fehér nadrág versenyekre, 5 póló, 1 zakó versenyekre, 1 versenying, 2 pulcsi, 1 kabát, 2 vastag zokni télre (nyáron nem használok) =24 asszem XD

Nincs lovam pillanatnyilag :) de lesz, már ki is választottam, de őt csak 1 hónap múlva szállítják hozzám.

2021. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 nadrag, viszont az egyik mar kezd kicsi lenni es kopott is, de nyaron lovak koruli munkara jo. 1 kobak, 1 par labszarvedo, 1 par lovaglocipo. pulcsim, polom kulon nincs ilyen celra, telen bakancsban lovagolok, mert a boka csizmaban lefagyna a labam. van vagy 2 kerteszkesztyum, azokat szoktam hasznalni lovak koruli munkara, meg 2 vastagabb, s telen osszekombinalom oket es ugy hordom lovaglas kozben, kulon lovaglokesztyum nincs
2021. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!