Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasoktatás fejér megyében....

Lovasoktatás fejér megyében. Mennyiért?

Figyelt kérdés
Saját lovaim vannak, háznál tartom őket. A napokban jött hozzám egy kislány hogy szeretné ha oktatnám. Az lenne a kérdésem hogy mennyi pénzt kérhetek tőle? Lovagoltattam már korábban is, csak többnyire ismerősök gyerekeit, barátokat, akiktől sosem kértem pénzt. Mi az az ár amit 1óra lovaglásért szoktatok fizetni?
2010. aug. 19. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 1500-3500 között van.
2010. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb 1000-1500at kérhetsz. De nagyon vigyázz az ilyennel, mert, ha híre megy, hogy te háznál lovagoltatsz előbb utóbb kellemetlen látogatóid lehetnek az APEH-től és számlát követelnek. Ha nem vagy számla képes inkább titokban és körültekintően csinálnám.
2010. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel nem egy lovardád van és nem tudom végeztél-e sulit lovasoktatónak, vagy csak hobbiból tartod, így én max. 2000 Ft-ot kérnék el 60 percért egy teljes óráért. Régen én is ennyit fizettem mikor egy tanyára jártam lovagolni, de mondjuk ott nem oktattak :S. Nálunk fél óra futószáron 2500 Ft, egy óra osztályban vagy szabadon 3000 Ft.

Remélem segítettem.

2010. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Igazság szerint "családi lovarda" vagyunk, csak a fő profil a bértartás, arra rendezkedtünk be, és lovagoltatással eddig nem foglalkoztunk. Amúgy tanuló koromban millió helyen megfordultam, lovagoltam, de számlát sehol nem kaptam, róla...:S sebaj.
2010. aug. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!