Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezeknek a fiatal youtuber...

Ezeknek a fiatal youtuber lányoknak honnan van pénzük nem 1 de 2 lóra is egyszerre? mennyi egy ilyennek az ára/tartása?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 00:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mire lennék irigy? a francnak se hiányzik a lószarszag meg ez a rengeteg napi szintű munka, számomra rengeteg időpocsékolás lenne, mert pénzt keresek inkább helyette.


Nem tudtam, hogy ezekkel ennyit kell foglalkozni naponta és ennyi időt elvesznek.


Csak egyszerűen meglepődtem, hogy fiatal lányok egyszerre 2-t is tartanak, nem is akármilyen környezetben, nem akármilyen fotós és videós felszereléssel vannak ellátva ezmellett, az is feltűnt.



Hát igen, jópár szülő rendesen el lehet eresztve, meg hogy ilyen dolgokat bevállalnak a gyereküknek, meglepődtem, na.

2021. márc. 30. 08:26
 12/15 A kérdező kommentje:

Mért nem lehet lovat egyedül tartani?


Azt értem, hogy társas lény, de ha a gazdája minden nap ganézza, kiengedi, vagy vesz mellé egy papagájt, macskát , az úgy nem jó?

2021. márc. 30. 08:28
 13/15 A kérdező kommentje:
mert akkor már nincs egyedül
2021. márc. 30. 08:28
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a ló ménesben érzi jól magát, fajtársakkal körül véve.

Amúgy a legtöbb kölyöknek a szülője fizeti ezt a hobbiját, meg minden mást is. Most egy közepes hobbiló 700-800 ezerről indul, aki versenyzik ott meg már 1,5-3 milliós tétel csak a ló, aztán edzőt is fizetnek, a legtöbbször bértatásban is van, szóval havi 80 arra is elmehet.

Általában az ilyen fiataloknak a szülője vállalkozó, vagy valami olyan munkát végez, amiből tud finanszírozni havi szinten 150-200 ezret komolyabb szintű lovacskázásra (amúgy olcsóbban is ki lehet hozni) és emellett van keret elmenni családostól Thaiföldre nyaralni.

Nálunk a lovardába is meg lehet nézni milyen kocsikkal hozzák lovagolni a gyereket....

Igazából nem sajnálom tőlük, a lovaglás csodás sport.

2021. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! A lónak lótárs kell, minimum egy póni. Persze életben marad, csak nem lesz normális, kiegyensúlyozott a viselkedése, ha egyedül tartod. Nem tudom amúgy kikről beszélsz, de a lótartás nem olcsó, ha bérben van tartva még drágább, de ott nem kell vele annyit dolgozni (gazézás) - amúgy foglalkozni kell vele heti sok napon természetesen. Ezt csak azok csinálják akik nagyon szeretik és van valahonnan pénzük rá.
2021. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!