Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Patella-ficam műtétet és...

Patella-ficam műtétet és ivartalanítást meg lehet egyszerre csinálni? Fiatal kan kutyánál?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Igen.


Egy szakember.

2020. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Esetünkben is így történt.

2020. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ennek örülök. Akkor nem kell még egyszer altatni.
2020. febr. 11. 10:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben nem a 2x altatástól félnék. Modern altatási technikákkal akár naponta is lehet probléma nélkül altatni, ha szükséges.


Az ortopédiai műtétek nagyon nagy sterilitást igényelnek, ami nem kivitelezhető ha 2 műtét van egyazon alkalommal elvégezve. Ha bármivel befertőződik a csont, irgalmatlanul nehéz kiirtani onnan (az antibiotikumok csontba való eljutása csapnivaló), ami nagyon hosszú és még nehezebb gyógyulást okoz.


Összefoglalva, ha találtok is olyan orvost (ortopédust úgysem), aki megcsinálná egy ülésben a két műtétet, én biztos nem bíznék a szakmai hozzáértésében...

2020. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te szakember. Egy megkeseredett emberke vagy, aki minden témában ugatja a szarságait. Szakember létedre soha nem dolgozol, egész nap itt írkálsz.
2020. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és a 4-es válasza alapján elgondolkoztam.

Nem tudom mennyire van igaza a 4-nek, de rájöttem, hogy tévedtem.

Nem a térdműtéte alkalmával lett ivartalanítva a kutyánk, hanem az életmentő gátsérv műtéte alatt, ami a térdműtétét nagyjából 2 héttel megelőzte, de nekem ezek valahogy összefolytak.

A mi kutyánkat mindkét alkalommal ő műtötte:

[link]

Vagy tőle, vagy ha már van orvosotok, akkor attól kellene megkérdezni!

2020. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap szabadnapos vagy. A felnőtt párkapcsolatokban meg a családi kapcsolatokban is "segítesz", meg lehet ismerni a stílusodat.
2020. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

9.-nek.


NAV-os vagy? Vagy te vagy az Kati, a HR-ről? Vagy mi közöd az időbeosztásomhoz?


Egy szakember.

2020. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!