Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van,hogy cikiznek és...

Miért van,hogy cikiznek és lenéznek azért, mert szeretem a lovakat?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve lovagolok. Az egyik barátom (régen lovagolt és lova is volt) most cikiz, mert szeretem a lovakat. Ha meglát valami dolgot ami a lovakhoz kapcsolódik(pl:egyszer ünneplő helyett a lovagló nadrágomat vettem fel, mert nem találtam a másikat) azonnal leszúrt emiatt.

#állat #lovaglás #ló #Viselkedésszpihológia
2021. ápr. 19. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom irigység.

Nem hiszem, hogy emiatt bárki is lenézne. Mutassanak ők jobb hobby-t ha ekkora szájuk van.

2021. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egészben az a meglepő, hogy régen lovagolt, tehát biztosan ismeri a lovakat és lovas sportokat. Ha ezt nem említetted volna, akkor azt mondtam volna, hogy talán butának és haszontalannak tartja a lovakat, mint a laikusok többsége. Talán rossz helyen lovagolt régen és negatív összkép alakult ki benne.
2021. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most végzős vagyok, de emlékszem hogy egész életemben engem is cikiztek, az utóbbi 2-3 évben szoktak le róla... Szarügy, valóban nehéz a lovasoknak ismerkedni, de tennünk kell érte, hogy ne a hülye lómániás kislányokat lássák bennünk, hanem felelősségteljes, szocializált sportolókat...

Sokat ront a lovasok összképés a sok 11 éves lovardás kislány

2021. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát... 13 leszek😅, de nekem is a,, lómániám" kimerült annyiban, hogy heti 1x lovagolok, nyaranta egyszer megyek lovas táborba és egy ló a háttérképem. 🙂
2021. ápr. 20. 07:24
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert irigy. Ne foglalkozz vele, sosem ciki az, ha valaki szeret valamilyen állatot vagy valakinek van valami hobbja.
2021. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Hiánya van! Szerintem engedd el a füled mellett, amiket mond, vagy mond meg neki kerek-perec, hogy ne cikizzen.


Én is lómániás vagyok, lómániás voltam 13 évesen is és csecsemőként is, édesanyámnak úgy kellett babakocsival a lovakkal tartania a lépést, mikor lovaskocsi jött, mert ha nem láttam a lovakat akkor elkezdtem hangosan bőgni. A kedvenc ruháim a lovagló szettekhez hasonló ruhák. Én csak ilyen ruhákat hordok, lovagló nadrághoz hasonló nadrág, a cipőm is hasonlít a lovagló cipőhöz, van egy csizmám ami meg a lovagló csizmához hasonlít, bár ugye attól hordok sport cipőt, bebújós cipőt, de nadrágba csak a lovaglónadrág típusúakat szeretem, mert kényelmes és jól érzem magam benne.

Szóval nem kor függő a ló szeretet. Szerintem a barátnak csak hiánya van, és bár nem akar de irigykedik, hogy te lovak közelében vagy.


Amúgy jó neked! :D

2021. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele törődni. Ha valaki lómániás, az én, még 30 évesen is. Lovas ágynemű, patkók, lovas könyvek, lovas képek, egy szekrénnyi lovaglóholmi, lófelszerelések... csak lovam nincs jelenleg. Ebben nőttem fel, ez a munkám, az életem, a párom nem lovas, de jól tolerálja.

Off: elég furcsa egy 13 évestől a viselkedéspszochológia tag .

2021. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
7-es én übereltelek 11 évvel. :D De cuccokban nem übereltelek. Amúgy mi a munkád? Lovasoktató vagy lovasturavezető, esetleg hipológus, vagy losportban versenyző? De amúgy turiban valahogy mindig érzékem van lovas cuccokat találni, egyszer sikerült egy ír lovaglónadrágot 150 ft-ért találnom, most is sikerült egy tavaszi kabát, amit utólag láttam, hogy lovas, tehát most nem is tudatos volt a választás, csak rányultam és kellett egy tavaszi kabát, és megtetszett. 6-os vagyok.
2021. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Lehet azért cikiznek mert nem szeretik a ( cuki) lovakat. Vagy mert irigyek . Vagy talán nekik már nem 'MENŐ".Ne keseregj , ha szereted nincs semi baj én is szeretem nagyon a lovakat .
2021. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Csak irigykedik vágj neki vissza
2021. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!