Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha folyton cikizne...

Mit tegyek, ha folyton cikiznek a kis melleim miatt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Senkit nem érdekel a kis melled. Azért cikiznek, mert nincsenek megélegedve a saját testükkel és másra vetítik ezt ki. Jelen esetben rád.

Bár férfi vagyok, de ha engem bármivel is "cikiztek" gyerekkoromban, akkor próbáltam poénosan hozzáállni és mosolyogni. Ha látják rajtad, hogy nem zavar, akkor feleslegesnek fogják érezni, hogy cikizzenek vele. Megunják, ha nem azt a hatást keltik, mint amit várnak.

Tudom, mondani könnyű, minden ember más, és lehet te érzékenyebb vagy, nehezebben éled meg, de próbáld meg, hátha. :)

2020. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes velük foglalkozni, azért csinálják, hogy idegesítsenek, ha tudomást sem veszel róla, akkor leszoknak róla. Egyébként az ciki, ha valaki cikizni kezdi a másikat, főleg olyanért, amiről nem tehet, normális emberek óvodában leszoknak róla.
2020. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Keress új társaságot, baráti kört.

Aki/akik ez miatt gúnyol(-nak), nem emiatt, hanem csak gyalázhassanak valakit, levezethessék az indulataikat.

Benned semmi gond nincsen, velük van a baj.

Szóval emelt fővel járj, mert nincsen okod másképpen. 😎

2020. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
"Sebaj, nekem legalább soha nem fog a köldökömig lógni. "
2020. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem volt valakinek gyerekszobája, és a legelemibb kulturált viselkedést, gondolkozást nem tanították meg neki, az nem a te bajod-hanem az övé:D
2020. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket.
2020. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
"Legalább nem kell milliókért fejőgépet tartanom, ill. karbantartanom otthon!"
2020. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De pont hogy szégyen, hogy kicsik a melleim, mert csak a nyomiknak tetszik.
2020. júl. 15. 15:39
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszik, és nem vagyok nyomi :/
2020. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%
Vedd be a leszarom tablettát. Elég éretlen környezeted lehet, engem csak a csökkent értelmű áltsulis osztálytársaim cikiztek ezzel (mondjuk azok mivel nem). Onnan kikerülve soha senkitől egy rossz szót nem hallottam a melleimre.
2020. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!