Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A mének hüvelyét kell tisztítani?

A mének hüvelyét kell tisztítani?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy magyarul mi a neve, angolul ezt a fordítást adja vissza. Arra a bőrredőre gondolok, ami a hím lovak péniszét védi nyugalmi állapotban.


Szóval, egészen véletlenül akadtam rá erre a videóra:

https://www.youtube.com/watch?v=L3lSIQzPVCo


Én szoktam járni lovardába, de még életemben nem láttam, hogy valaki így tisztította volna. Ezt kell, szokták tisztogatni, csak én nem vettem észre vagy ezt csak megbetegedés idején szokták (a videóban nincs róla szó)?



2021. máj. 3. 00:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20-as olvasd már el a 15-ös válaszát...
2021. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt embernél is elhanyagolják azok a szerencsétlenek, akiknek nem tanították meg kisgyerekként, hogy mosdáskor a fitymát hátra kell húzni, és alatta is megmosni a péniszt:


"A felgyülemlett szmegma gyulladáshoz vezet - ez történt Zack esetében is. A kellemetlenség azonban rendkívül egyszerűen, a pénisz tisztán tartásával elkerülhető lenne. Ennél a pontnál derült ki Zack minden bajának forrása is: a férfi elmondása szerint még soha életében nem húzta vissza a fitymáját úgy, ahogy a műsorban a szakember mutatta neki, ebből kifolyólag pedig 24 év alatt egyszer sem mosta meg rendesen a nemi szervét."


[link]

2021. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!