Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valahol tudtuk e ajánlani...

Valahol tudtuk e ajánlani valami olcsóbb-örökbefogatható viszonylag fiatal lovat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Equus Bottyánnak vannak lovai.
2021. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lovat is így ár és nem funkció, egészség, képesség, természet, képzettség alapján nézed nem kell neked ló. Ha le akarod vágni, akkor öreget szoktak, tehát valószínűleg nem levágni kell. Lovat tartani nem lehet így. Ha nincs rá pénzed ne is kezdd el, felelőtlenség. A ló nem kutya-macska, speciálisak a tartási körülményei, hónapok alatt meg fogja haladni a vételi árát.

Ha meg nem akarod megfizetni mások munkáját (tenyésztők, kiképzők), akkor nem tudok mit mondani, eléggé rosszul érzem magam, hogy ennyibe sem veszik ezeknek a szakembereknek a szerepét.

2021. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A másodiknak mondom hogy nem levágni hanem hobbi célra és tudtam hogy lesznek piszkálódó kommentek és én a vágóhidak ellen vagyok és több éven át lovagoltam és volt is már lovam nagxon szerettem csak már idős lett egy idő után és szegény 29 évesen elpusztult😪 és nekem nagyon hiányzik a pacizás
2021. máj. 4. 17:11
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Csak azt mondom, hogy ha tartani szeretnéd a lovat, akkor ne láss neki ilyen nézetekkel: Olcsó ló kell.

Olcsó lovat kaphatsz ami sánta --> nem ülsz rá

beteg --> nem marad veled sokáig, rengeteg az állatorvosi költség

Ha már a lóra nem akarsz költeni, akkor az ellátására és orvosi költségeire hogy fogsz tudni?

2021. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyébként egyéb kritérium nincs?
2021. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De igen is van pénzem az ellátásra csak jobban szeretnék egy l olyan lovat akit örökbefogadok nem több 100 ezret kiadni hanem egy lovat szeretnék magam mellé
2021. máj. 4. 17:55
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

De egy ló több 100.000.

Olcsóbban nem fogsz tudni lovat venni. 300.000 ért már lehet kifogni jó hobbi lovat.



Egyébként mi a cél a lóval? Mire kell?

2021. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz a jófogáson valami pónit 60ért. Ha otthon tartod akkor 2t...
2021. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Jajj hagyjatok, ma mar volt ennek a kb 13-14 eves kerdezonek egy hasonloan okos kerdese. Ott allitolag mar orokbe is fogadtak 3 ora alatt a noe allatotthontol egy lovat :D

Akkor megsem jott ossze kerdezo, vagy mi? Pedig nagyon allitottad, hogy 1 het mulva mentek is erte :)

2021. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolsó az nem én vagyok én nekem ez az első lérdésem amit valaha kitettem na mind1 és a 7-nek mondom hogy öŕökbefogadni vagy menteni szeretnék azért köszi a válaszokat akik értelmeset írtak nem úgy mint az utolsó
2021. máj. 4. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!