Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját lovat mikor, hogyan?

Saját lovat mikor, hogyan?

Figyelt kérdés
Ti hány évesek voltatok, amikor először kaptatok vagy vettetek lovat? Milyen szinten voltatok, hány éve lovagoltatok? Lovardából vagy "ismeretlentől" vettétek. Jártok versenyre? Az eddzőtök javasolta a lóvásárlást vagy ti döntöttetek úgy? (mennyibe került a ló?)

2021. máj. 4. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Én gyűlölöm a lovakat ezért nem vettem :)

Nővérem 27 évesen költözött faluba akkor vett lovat

2021. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Volt itt régen egy 11-12-13-16 éves kislány akinek egyszer volt lova máskor anya nem engedte, testvére féltékeny volt a lóra, anyja féltékeny volt rá, nem tudom emlékeztek e erre :D azóta nem tudom, hogy van e még kérdése de szórakoztató volt.
2021. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Én csak azon gondolkodom hogy melyik zacskós levest vegyem meg.

Ti meg itt lovat vesztek,apukád ahova teszi a kezét ott pénz terem?

2021. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
20%
Attól függ hogy hány éve és milyen szinten lovagolsz ! Értesz -e hozzájuk .
2021. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%
Én 17 eves voltam mikor megkaptam az elso lovamat. Ugrani rajta tanultam meg :D Regen az edzom lova volt es o javasolta nekunk hogyha szeretnenk akkor megvehetjuk.
2021. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 13 éves korom óta van lovam, akkor lovagoltam kb 7 éve. Mi neten találtuk egy szomszéd faluban, egy családnál volt, nagyon jó áron, egy kis hobbi ló, 9 éves volt akkor. Teljes mértékben saját döntés volt. Azóta is megvan a paci, én csak hobbiszinten használom.
2021. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 évesen kezdtem el lovagolni. 9 évesen lovat kaptam. A vágta alig ment szabadon, azt a lovammak tanultam meg. Az ugrást, és az eleje körüli fordulatot is.
2021. aug. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De alántolják a lovat és visznek versenyről versenyre. A legjobb loszallitonk van. A legdrágább és a legmárkásabb felszerelésének vannak
2021. aug. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felszereléseim**
2021. aug. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!